Zapytanie
692... telefon
Wyświetleń: 80


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Heartbeat Music

Najpiękniejsza muzyka na Twoim ślubie - kościelnym, cywilnym, plenerowym, a także humanistycznym. Z radością wykonamy największe przeboje muzyki klasycznej czy rozrywkowej podczas Waszej uroczystości. Aksamitny dźwięk skrzypiec solo lub w połączeniu z krystalicznie czystym śpiewem jest doskonałym dopełnieniem tego najważniejszego w życiu dnia.
Współpracujemy z najlepszymi instrumentalistami w Warszawie. Dzięki temu w naszej ofercie znajdują się również zespoły kameralne, takie jak duet z harfą czy trio smyczkowe.

Oprawa muzyczna w naszym wykonaniu to gwarancja najwyższego poziomu artystycznego. Jesteśmy absolwentkami prestiżowych uczelni w Warszawie, Londynie i Krakowie, występowałyśmy w takich salach jak Opera Leśna w Sopocie, Filharmonia Narodowa czy Royal Festival Hall w Londynie. Współpracujemy tylko z wykształconymi, sprawdzonymi muzykami o dużym doświadczeniu.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Staramy się jak najlepiej zrealizować nasze zadania w oparciu o gruntowne zrozumienie potrzeb Klienta. Aby było to możliwe, pozostajemy w stałym kontakcie z Parami Młodymi, które decydują się na naszą oprawę muzyczną. Najważniejsza jest dla mnie satysfakcja Klientów, dlatego z uwagą przysłuchujemy się Waszej wizji, jednocześnie proponując muzyczne scenariusze skrojone na Waszą miarę.

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Muzyka klasyczna na ślubie

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Oprawa, Zespół na wesele, Muzyka Klasyczna na Ślubie

Powrót