Zapytanie
606... telefon

Julia Pliś - śpiew operowy/skrzypce - oprawa muzyczna ślubów

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Ełk, Szczytno, Kętrzyn, Ostróda, Iława, Mrągowo, Elbląg, Działdowo, Gołdap, Lidzbark Warmiński, Braniewo, Nowe Miasto Lubawskie, Węgorzewo, Giżycko, Mikołajki

606... telefon
Wyświetleń: 1040


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Julia Pliś - śpiew operowy/skrzypce - oprawa muzyczna ślubów

Nie chcesz aby Twój ślub wyglądał jak każdy kolejny? Chciałbyś powiewu świeżości, zamiast stałego Pana organisty grającego na każdej mszy?
Jeśli szukasz osoby, która dopełni Wasz idealny ślub śpiewem (operowym/rozrywkowym) lub grą na skrzypcach, to dobrze trafiłeś!

Muzyka jest moją pasją i to dlatego całkowicie się jej oddaję. Jestem młodą i otwartą osobą. Uwielbiam przekazywać ludziom emocje, które ukryte są w utworach. Najważniejsze jest dla mnie:
1. Odbiór słuchacza (wywoływane w nim emocje, podbudowane wzruszenie w najpiękniejszym dniu)
2. Jakość (prawidłowo zaśpiewane technicznie utwory - pełnym, podpartym, brzmiącym głosem, brak fałszów)

Coś o mnie:
Jestem absolwentką I st. Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Olsztynie klasy skrzypiec, jak również absolwentką II st. Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Olsztynie klasy śpiewu solowego (opera, musical).
Obecnie jestem studentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale śpiew solowy i aktorstwo.

Oferuję oprawę muzyczną podczas ślubów i innych uroczystości na terenie Warszawy i Olsztyna (śpiew/śpiew operowy/skrzypce)
Posiadam duże doświadczenie w uświęcaniu tego typu wydarzeń.
W razie potrzeby oferuję możliwość stworzenia większego zespołu na oprawę muzyczną mszy, ponieważ współpracuję również z innymi muzykami.
Szczegóły i wszelkie inne informację z chęcią udzielę przez kontakt telefoniczny, mailowy, czy w wiadomości przez stronę portalu.

CENNIK:
Cenę oprawy muzycznej ustalam z Państwem w zależności od ilości utworów do wykonania i lokalizacji ślubu oraz ewentualnej współpracy innych muzyków.


Serdecznie zapraszam!
Pełen profesjonalizm gwarantowany! :)

  • 100% na żywo
  • Muzyka klasyczna na ślubie

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Olsztyn, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót