Zapytanie
514... telefon
Wyświetleń: 198


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Kapela Roy

Kapela RoY to zespół muzyczny działający od kilku lat na terenie Tymbarku i Limanowej. Jego skład tworzą młodzi i ambitni ludzie. Średnia wieku kapeli to około 20 lat. Połączeni miłością do muzyki chcemy wciąż udoskonalić swój warsztat, by dostarczyć naszym słuchaczom niezapomnianych wrażeń. Naszym największym jak do tej pory sukcesem jest uczestnictwo w programie „Must Be The Music” emitowanym przez telewizje POLSAT. Spośród 20 tys. uczestników zajęliśmy 11 miejsce i w konsekwencji skończyliśmy program w półfinale na pierwszym miejscu. Udział w „Must Be The Music” przyniósł nam nie tylko większe zainteresowanie ze strony słuchaczy, ale także jest dla nas potwierdzeniem, że to co robimy podoba się widzom i słuchaczom.

Gdzie gramy? Lokalizacja nie ma dla nas znaczenia, chętnie wybieramy się w nowe miejsca, by poznawać nowych ludzi, dojazd w dowolne miejsce w Polsce nie stanowi dla nas problemu, dysponujemy własnym środkiem transportu. Zjawiamy się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dobra muzyka i wyśmienita zabawa.

Co nas wyróżnia? Bez wątpienia młodość – średnia naszego wieku to niewiele ponad 20 lat. To właśnie z młodzieńczą energią, pomysłowością i niespożytą siłą chcemy się dzielić muzyką z naszymi słuchaczami. Naszym znakiem rozpoznawczym jest również ciekawy repertuar, dobierany w zależności od charakteru imprezy. Kapela RoY to połączenie muzyki: folkowej, rokowej, funk, disco, pop.

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Biesiada przy stołach
  • Obsługa konferansjerska

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Tymbark, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót