Zapytanie
603... telefon
Wyświetleń: 704


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

King Beat - Zespół Muzyczny

Jeżeli szukacie Państwo wyjątkowego zespołu na swoją uroczystość, zależy Wam na profesjonalnym wykonaniu oraz poprowadzeniu imprezy z taktem oraz kulturą, zespół muzyczny KING BEAT jest świetnym wyborem. Profesjonalizm, elastyczność i świetna prezencja to cechy, które wyróżniają nas na tle działającej na rynku muzycznym konkurencji. Wysoki poziom artystyczny naszego zespołu sprawi, że nawet najbardziej wymagający klient będzie zadowolony z naszych usług. Wieloletnie doświadczenie oraz elastyczność sprawia, że potrafimy indywidualnie dopasować się do potrzeb każdego klienta. Nasz bardzo ciekawy, ogromny oraz zróżnicowany repertuar pozwala trafić w przeróżne gusta muzyczne uczestników uroczystości, zarówno starszych jak i młodszych pokoleń. Posiadamy własny transport oraz przyczepę i dojedziemy wszędzie tam, gdzie odbędzie się Twoja uroczystość.

Nasz zespół wykonuje w sposób bardzo zbliżony do oryginału szeroki wachlarz muzyki rozrywkowej, poczynając od lat 50 – 60-tych, rock’N roll, taneczne hity disco, poprzez muzykę pop, dance, rock, latino aż do hitów radiowych dzisiejszych czasów. Na życzenie klienta wykonujemy również muzykę biesiadną oraz disco polo.

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Biesiada przy stołach
  • Obsługa konferansjerska
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

S Sylwia 2021-10-06 18:40:09

Ocena: 5

To najlepszy zespół na wesele... NIE! bo Ci ludzie to nie zespół weselny, TO MUZYCZNA UCZTA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE I TO W KONCERTOWYM WYDANIU🔥🎶🎵🎤🎸💜! My i nasi goście jesteśmy zachwyceni-wielu z nich nadal dzwoni do nas i mówi, że nigdy nie byli na weselu z tak dobrą muzyką, począwszy od doboru repertuaru, a skończywszy na wokalnym wykonaniu. Wiele osób nie mogło uwierzyć w to, że Arek, Joanna i Paulina śpiewają na żywo 😁 - są tak rewelacyjni i bezkonkurencyjni. Wisienką na torcie jest Tomek i jego solówki na gitarze basowej. O nic nie musieliśmy się martwić, kontakt z Joanną to sama przyjemność, impreza poprowadzona świetnie i z klasą, zabawy na poziomie. Parkiet był pełny od początku do końca, a nawet dłużej bo nasi goście bawili się tak dobrze i licznie, że zdecydowaliśmy się wydłużyć imprezę, która dla wszystkich chyba mogłaby trwać bez końca. Jeśli stawiacie na jakość i szukacie zespołu, który gra dobrą muzykę bez ciągłego disco polo, potrafi utrzymać ludzi na parkiecie do białego rana to nie macie się nad czym zastanawiać. My ślemy pozdrowienia dla całego składu King Beat i możemy powiedzieć tylko jedno: WIELKIE DZIĘKI bo bez Was nie byłoby to to samo 🔥💕❤! Sylwia i Jarek

Tagi: Rogówko, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót