Zapytanie
797... telefon

Kotlawa - Kapela Góralska / Folkowy Zespół Weselny

Szczyrk, Śląskie,

W pobliżu: Myślenice, Katowice, Tychy, Gliwice, Rybnik, Zabrze, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Oświęcim, Nowy Targ, Zakopane, Bielsko-Biała, Żywiec, Wisła, Pszczyna, Jastrzębie-Zdrój

797... telefon
Wyświetleń: 315


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Kotlawa - Kapela Góralska / Folkowy Zespół Weselny

Chcemy Wam zaoferować oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez.
Gramy jako folkowy zespół weselny, lub jako tradycyjna kapela góralska.
Naszą kapelę tworzą muzycy z pasją i wysokimi umiejętnościami. Cechą charakterystyczną naszej kapeli są folkowe brzmienia. Wywodzą się one z zamiłowania do muzyki góralskiej, w której dorastaliśmy, która płynie w naszych żyłach wraz z krwią. Jeżeli szukacie Państwo zespołu na swoje wesele, który swoją charyzmą, umiejętnościami i poczuciem humoru rozbawi i zachęci wszystkich Gości do zabawy, to dobrze trafiliście!

Oferujemy pełen wachlarz usług związanych z oprawą muzyczną wesela. Od klasycznych standardów muzyki weselnej, poprzez nowe utwory muzyki rozrywkowej, po typowo tradycyjne góralskie granie!
Obsługujemy teren całego naszego kraju, często koncertujemy również za granicą.
Gramy kameralne koncerty dla wąskiego grona, zapewniamy kompleksową obsługę uroczystości weselnej, oraz występujemy na dużych festiwalach.
Posiadamy ogromne zaplecze techniczne wraz z własnym systemem nagłośnienia estradowego (możliwość nagłośnienia koncertu plenerowego dla kilku tysięcy osób).

Jesteśmy elastyczni, a repertuarem i doborem instrumentów możemy dostosować się do przeróżnych wymagań naszych Klientów.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Muzyka klasyczna na ślubie
  • Biesiada przy stołach
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Szczyrk, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót