Wyślij zapytanie
733... pokaż numer


Średnia ocena: 5 z 8 głosów

Zobacz opinie

Krzagolec Band

Krzagolec Band  to grupa zawodowych muzyków z doświadczeniem. Każdy występ traktujemy indywidualnie i dajemy z siebie wszystko. Nasze ogromne zaangażowanie owocuje wyśmienitą zabawą, fantastyczną atmosferą i doskonałym kontaktem ze słuchającą nas publicznością. Świadczymy wysokiej jakości usługi muzyczne i do współpracy zachęcamy wszystkich tych, którzy chcą, żeby oprawa muzyczna ważnego dla nich wydarzenia była niepowtarzalna i na długo zapadła w pamięci uczestników. Nie raz spotykamy się z opinią, że grana przez nas muzyka na żywo jest wykonana tak znakomicie, jak na prawdziwym koncercie. Nasz live band nieustannie pracuje nad tym, by była ona jeszcze lepsza.Jesteśmy wyjątkowym zespołem z wyjątkowymi muzykami na wyjątkową imprezę. Nasz zespół to grupa przyjaciół świetnie rozumiejąca się na scenie jak również poza nią .
Krzagolec Band to najlepszy zespół na wesele. zagraliśmy olbrzymią ilość wesel. Posiadamy super repertuar od disco przez rock po pop . Bazujemy na największych przebojach polskich i zagranicznych .


Ogromne doświadczenie, setki udanych imprez oraz zadowoleni klienci to między innymi nasz atut. Posiadamy własne markowe nagłośnienie oraz oświetlenie.
Dodatkową usługą jest tzw oprawa przy wyprowadzeniu oraz błogosławieństwie jak również oprawa muzyczna uroczystości ślubnej w kościele.


Gramy na terenie całej Polski jak również zagranicą :)

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

J Justyna 2018-11-15 19:53:57

Ocena: 5

Zespół z sercem otwartym na muzykę i na ludzi! Energiczni, zaangażowani w swoją pracę, emanują sympatią. Jesteśmy bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej, Krzagolec to był najlepszy wybór na najpiękniejszy dzień życia :) Polecamy wszystkim kochającym różnorodność muzyczną na weselu i tym, którzy chcą powierzyć ten dzień zespołowi z pasją :)

M Małgorzata i Andrzej 2018-08-13 12:59:05

Ocena: 5

NAJLEPSZA ORKIESTRA NA ŚWIECIE!!!! PAN WOJTEK IDEALNIE ZABAWIAŁ GOŚCI, WSYSCY SĄ BARDZO ZDOWOLENI. IPREZA DO BIAŁEGO RANA!!!! TA EKIPA ROZBAWI KAŻDEGO. NIKT INNY TYLKO ONI!!! DZIĘKUJĘ WAM ZA TAK CUDOWNĄ IMPPREZĘ!!!!!

A Asia i Tomir 2018-07-29 14:05:42

Ocena: 5

Bardzo gorąco polecamy zespół Krzagolec Band. To był strzał w dziesiątkę! Wszystko dzięki mojej siostrze, która była na weselu jako fotograf i powiedziała "bierz ich, bo ja prawie zdjęć nie mogłam robić, tak mi noga chodziła do tańczenia!" Nie zawiedliśmy się. Zespół dał z siebie wszystko! Repertuar był tak dobrany, że wszyscy byli zadowoleni. Było disco, był pop, był rock and roll, były zagraniczne utwory. Pierwszy utwór po pierwszym tańcu Elvisa - Can't Help Falling In Love, poezja! Został tak dobrze zagrany, że musiałam spojrzeć na Zespół i przekonać się czy oni faktycznie to grają. Byłam pod wrażeniem! Bardzo mili, sympatyczni ludzie. Widać, ze kochają to co robią. Także ja już polecam w okół wszystkim znajomym co planują wesele. A z naszego już dwie pary mają na Was oko :D mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy! :* :)

M Maja i Bartek 2018-07-06 14:49:11

Ocena: 5

Z całego serca polecamy, poziom kultury, gry i komunikatywności zespołu przerósł nasze najśmielsze oczekiwania !!! Życzymy Wam samych sukcesów !!

M Marta Krzyś 2018-07-05 18:53:43

Ocena: 5

Nasze wesele było wspaniale mieliśmy w tym dniu chrzest ślub i 30te urodziny moje mąż starszy he he ale szczerze mówiąc Pan Wojciech oraz zespół jest profesjonalnym zespołem który naprawdę kocha muzykę a muzyka jego ma świetny głos świetna oprawę muzyczną oraz repertuar który zadowoli każdego z gości weselnych więc z całego serca polecamy jak najbardziej nie ma lepszego zespołu który zadowoli każdego polecamy i życzymy szczęścia i oby tak dalej

M Magda&Andrzej 2018-06-25 13:12:08

Ocena: 5

Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy ! To co zrobiliście na naszym weselu przerosło nasze oczekiwania . Sprawiliście że ten dzień na zawsze zapisał się w naszej pamięci , Było Pięknie :)

K Karolina & Michał 2017-06-07 13:05:00

Ocena: 5

Dziękujemy z całego serca za świetną oprawę naszego wesela . Super , profesjonalne wykonania . Znakomita konferansjerka . Wszyscy goście bardzo zadowoleni. Będziemy Was Kochani polecać !!!!

W Wika 2016-01-28 10:34:02

Ocena: 5

Świetne brzmienie! Bardzo dobry zespół! Polecam serdecznie!

Tagi: Katowice, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót