Zapytanie
696... telefon
Wyświetleń: 139


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Matrix - Zespół Muzyczny

Zespół Muzyczny na wesele Matrix to trzy osobowa grupa z okolic Częstochowy grająca na terenie całej Polski i poza granicami kraju.

Małgosia – wokalistka i konferansjerka
Rafał – wokalista, klawiszowiec, akordeonista, konferansjer.
Robert - wokalista, klawiszowiec, akordeonista, głos Elvis Presley

Posiadamy duże doświadczenie muzyczne, oraz wieloletni staż pracy w branży artystycznej. Proponujemy Państwu oprawę muzyczną na imprezach tj. wesela, bankiety, studniówki, imprezy plenerowe, imprezy okolicznościowe i inne, oferując bardzo różnorodny repertuar dla każdego klienta, od najstarszych po najnowsze przeboje muzyki rozrywkowej, a w razie potrzeby dostosowujemy repertuar do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy kreatywni i otwarci na wszelkie propozycje. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym i oświetleniowym, który sprawdza się na różnych salach oraz w plenerze. Każdą imprezę traktujemy bardzo indywidualnie, dlatego preferujemy osobisty kontakt z Państwem i bezpośrednią rozmowę, dlatego preferujemy osobisty kontakt z Państwem i bezpośrednią rozmowę, Atrakcją podczas naszych występów, jest pełne angażowanie gości do zabawy oraz konkursy i skecze, wspólne śpiewanie przy stołach piosenek biesiadnych, karaoke. Najważniejsze jest to, że kochamy to co robimy, łącząc przyjemne z pożytecznym.

Kochani na przyjęcia weselne wypadające w dni powszednie od poniedziałku do piątku - zespół muzyczny matrix przewidział rabat.

Sprawdź lub skontaktuj się z nami zapraszamy do współpracy!

  • 100% na żywo
  • Biesiada przy stołach
  • Obsługa konferansjerska
  • Dekoracje światłem
  • Ciężki dym

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Częstochowa, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót