Zapytanie
662... telefon

MK Divas - Profesjonalna oprawa muzyczna

Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Nowy Sącz, Skawina, Wieliczka, Myślenice, Oświęcim, Nowy Targ, Zakopane, Bielsko-Biała, Żywiec, Andrychów, Wadowice, Miechów, Bochnia, Limanowa, Krynica-Zdrój

662... telefon
Wyświetleń: 500


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

MK Divas - Profesjonalna oprawa muzyczna

Jesteśmy zespołem wokalno-instrumentalnym z Krakowa, wykonującym muzykę klasyczną i rozrywkową.

Oprócz oprawy muzycznej w kościele oferujemy państwu najpiękniejsze piosenki o miłości w wykonaniu klasyczno - rozrywkowym, wszystkie zebrane w godzinny koncert, który przeniesie państwa w świat bajkowej, romantycznej i czystej miłości, co będzie stanowiło idealny wstęp do dalszej części wesela :)

W tym szczególnym dniu kiedy dwoje ludzi postanawia być ze sobą na dobre i na złe tak naprawdę obchodzimy święto Miłości. A czymże nie najlepiej "dotknąć" istoty Miłości, jeśli nie za pośrednictwem "wyrażającej niewyrażalne" Sztuki. Z kolei to właśnie Muzyka spośród wszystkich sztuk najpełniej przenosi nas do wspaniałego świata Miłości. Dlatego też , zespół MK Divas zabierze Państwa w muzyczną podróż do świata Miłości - od słonecznej Hiszpanii, przez Wenecję po Wiedeń. W ramach dwuczęściowego koncertu "Piosenki o Miłości w różnych odsłonach" usłyszą Państwo zarówno słynne miłosne arie operowe lub operetkowe, jak również lżejsze, bardziej rozrywkowe utwory z repertuaru Anny German, Jeniffer Rush lub Josh'a Grobana. Jeżeli chcą Państwo przypomnieć sobie zrywanie nenufarów dla ukochanej wprost ze stawu, usłyszeć jak Carmen śpiewa, że "Miłość to ptak niepokorny", oczyma wyobraźni zobaczyć weneckich gondolierów dzięki dzwiękom Barcarolli (Offenbach), przenieść się do XIX wiecznego Wiednia aby usłyszeć prawdziwą operetkową Księżniczkę, zaklaskać w rytm Czardasza Montiego, zadumać się nad człowieczym losem oraz uświadomić jak wielka jest siła Miłości - serdecznie zapraszamy :)

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Muzyka klasyczna na ślubie

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Oprawa, Zespół na wesele, Muzyka Klasyczna na Ślubie, Skrzypce na ślub Kraków

Powrót