Zapytanie
721... telefon

Music Marriage - Oprawa muzyczna uroczystości

Poznań, Wielkopolskie,

W pobliżu: Leszno, Kościan, Śrem, Konin, Koło, Kalisz, Gniezno, Września, Ostrów Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Piła, Złotów, Pleszew, Turek

721... telefon
Wyświetleń: 553


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Music Marriage - Oprawa muzyczna uroczystości

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale instrumentalistyka - skrzypce. Od lat zajmuję się oprawą muzyczną ślubów, chrztów, innych uroczystości kościelnych, bankietów oraz imprez kulturowych. Miałam przyjemność występować w różnych miejscach w Polsce, współpracując z wieloma muzykami oraz grając w różnorodnych (często nietypowych) składach muzycznych.

Będąc młodą żoną doskonale rozumiem wszystkie obawy i troski Par Młodych, które marzą o pięknym i niezapomnianym ślubie. Moje doświadczenie prywatne oraz zawodowe upewniło mnie w przekonaniu, że piękna oprawa muzyczna to klucz do zrealizowania tych pragnień!

Występuję także z mężem (również zawodowym muzykiem, na co dzień grającym w Orkiestrze), z którym oprócz duetu prywatnego, tworzę także nietypowy duet muzyczny
(skrzypce & saksofon). Zapewniam, że połączenie brzmieniowe tych dwóch instrumentów wzruszy nawet najtwardsze serca!

Zajmuję się oprawą muzyczną:
-Ślubów kościelnych, cywilnych oraz plenerowych (często umilając muzycznie także chwile podczas
składania życzeń)
-Chrztów oraz innych uroczystości kościelnych
-Bankietów
-Imprez firmowych

W moim repertuarze znajdą Państwo zarówno utwory klasyczne, jak i rozrywkowe. Jestem także otwarta na wszelkie propozycje, gdyż jako zawodowy muzyk stale poszerzam swój repertuar :)

Cena ustalana jest indywidualnie oraz zależna jest od wyboru instrumentarium i miejscowości, w której odbywa się uroczystość. W razie pytań - służę pomocą, chętnie pomogę również w wyborze odpowiedniego repertuaru.


Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane Pary Młode :)


  • 100% na żywo
  • Muzyka klasyczna na ślubie

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poznań, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót