Zapytanie
501... telefon

Nightbreakers - Zmieniamy noc w prawdziwe szaleństwo!

Kasztanowa, 12, Reda, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Elbląg, Tczew, Chojnice, Lębork

501... telefon
Wyświetleń: 3589


Średnia ocena: 5 z 6 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

4200 zł

Nightbreakers - Zmieniamy noc w prawdziwe szaleństwo!

Jesteśmy zgraną paczką przyjaciół, która w niebanalny i energetyczny sposób uświetnia muzyką każdą imprezę!

Śpiewamy i gramy z pasją, a celem naszej ekipy jest zintegrowanie gości i stworzenie wyjątkowej atmosfery. Uatrakcyjniamy nasze występy także zawodowym oświetleniem scenicznym z efektami dmx, a na życzenie konferansjerkę prowadzimy również w j.angielskim. 

"Profesjonalizm" to trochę wyświechtane słowo :-) ale my robimy "to" naprawdę dobrze, czego dowodem jest nasza ugruntowana pozycja na rynku muzycznym oraz setki zadowolonych Par Młodych, firm i organizacji. Skład zespołu możemy dostosować także do możliwości finansowych Klienta, a imprezy w piątek i dni powszednie nagradzamy dużym rabatem.

Rewelacyjne głosy, przeogromny repertuar i duża dawka pozytywnej energii sprawiają, że z nami noce są zawsze za krótkie!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Muzyka klasyczna na ślubie
  • Biesiada przy stołach
  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Obsługa konferansjerska
  • Dekoracje światłem

Lokalizacja

Wasze opinie

P Patrycja 2021-06-26 21:16:16

Ocena: 5

Dziękujemy za piękne poprowadzenie naszego wesela. Całą organizację oceniamy z mężem na 5+. Wszystko poprowadzone zgodnie z ustaleniami, nie za długie oczepiny, które znudziłyby gości, piękne głosy, no i ten saksofon! Polecamy tym, którzy szukają dobrych muzyków. Wszyscy goście w ankietach weselnych zaznaczyli, że z wesela zapamiętają dobry zespół. To o czymś świadczy. Piękne wykonanie Kings of Leon - Sex on fire, które zapamiętamy na długo (12.06.2021)

P Para Młoda 100% 2021-05-22 23:59:29

Ocena: 5

Dziękujemy za tak wspaniałą oprawę muzyczną w tak trudnym czasie. Daliście czadu, goście zachwyceni repertuałem jak i żywiołością wokalistki która rozkręciła wesele. Polecamy w 100%

J Justyna 2020-09-13 10:49:46

Ocena: 5

Nightbreakers sprawił, że nasze wesele było przecudowne! Idealny dobór repertuaru, wszystko zgodnie z naszymi wymaganiami! Pełen profesjonalizm i kulturalne prowadzenie wesela! Goście podchodzili do nas i pytali co to za świetny zespół 😉 Dziękujemy! Justyna&Paweł (09.09.2020)

M Małgosia i Radek 2018-10-10 22:18:33

Ocena: 5

Tak znakomitej oprawy muzycznej naszego wesela sobie nie wyobrażaliśmy! 😍😍😍 Wszyscy goście byli pod ogromnym wrażeniem umiejętności wokalnych i muzycznych kapeli Nightbreakers 🤗 Dobór piosenek i brzmienie zespołu... cudowne! My z naszej strony chcielibyśmy bardzo podziękować za wspaniałą współpracę która przebiegała idealnie 😊😊😊 Z pozdrowieniami Małgosia i Radek 😊😍

A Alicja i Piotr 2017-10-10 14:10:39

Ocena: 5

Zespół Nightbreakers zagrał na naszym weselu 29.07.2017r. i to jak się zaprezentował przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Zacznijmy jednak od początku... Poszukiwania zespołu nie były takie łatwe, jak na początku nam się wydawało. Liczba oferowanych w internecie usług muzycznych jest ogromna więc było w czym wybierać. Gdy trafiliśmy na stronę Nightbreakers nie pojawiło się żadne "ale" ;) Po przesłuchaniu zamieszczonych na stronie kawałków byliśmy zachwyceni. Po pierwsze bardzo spodobała nam się opcja mieszanych wokali damsko - męskich. Ach te głosy! ;) Po drugie urzekł nas różnorodny repertuar i wspaniała interpretacja znanych przebojów. Nie zniechęciła nas mała liczba opinii o zespole. W końcu nie były nam one potrzebne, bo wiedzieliśmy, co nam się podoba. ;) Zaufaliśmy i nie zawiedliśmy się! Było cudownie! Frekwencja gości na parkiecie 100%. Oferowane przez Nightbreakers show "Elvis is back" okazało się strzałem w dziesiątkę. Zaskoczenie na twarzach gości bezcenne, a zachwytu w oczach kobiet nie sposób opisać! ;) Nie można zapomnieć o cudownej grze na saksofonie, która dodawała utworom charakteru. Dziękujemy całemu zespołowi. Jesteście najlepsi! To prawda, że zamieniacie noc w prawdziwe szaleństwo! Pozdrawiamy, Alicja i Piotr

N Natalia & Maciej 2017-10-10 14:10:16

Ocena: 5

Najlepszy Zespół Ever!!! Polecam z moim Mężem Nightbreak'ersów :-D Było pięknie, wzruszająco i tanecznie do samego rana!!!! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy :-* Natalia & Maciej (02.09.2017)

Tagi: Reda, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót