Zapytanie
663... telefon

Paragraf - Zespół muzyczny

Milicz, Dolnośląskie,

W pobliżu: Wrocław, Leszno, Trzebnica, Gostyń, Legnica, Rawicz, Lubin, Oleśnica, Ostrów Wielkopolski, Kępno, Krotoszyn, Jarocin, Pleszew, Oborniki Śląskie

663... telefon
Wyświetleń: 684


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Paragraf - Zespół Muzyczny

W skład zespołu wchodzi pięciu instrumentalistów, trzech z nich śpiewa - jest bas, baryton i tenor. Zespół Paragraf obsługuje różnego rodzaju eventy: wesela, studniówki, imprezy firmowe, a także grywa koncerty. Oferujemy swoje usługi na terenie całej Polski, dojechanie w najdalsze zakątki kraju nie stanowi żadnego problemu.

Zespół dysponuje wysokiej klasy sprzętem nagłośnieniowym oraz oświetleniowym, profesjonalnymi instrumentami i mikrofonami, a także najwyższej jakości okablowaniem, co daje pełen profesjonalizm pod względem brzmieniowym, wizualnym i technicznym. Zespół Muzyczny Paragraf oferuje bardzo szeroki repertuar, zarówno polski jak i światowy. Znaczna część muzyki wykonywanej przez zespół to utwory taneczne, znane i lubiane.

Paragra, to jednak nie tylko muzyka!

Zespół oferuje kompleksową konferansjerkę, prowadzenie imprezy od początku do końca, zabawia gości na parkiecie, przeprowadza oczepiny i konkursy.

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Biesiada przy stołach
  • Obsługa konferansjerska
  • Ciężki dym
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Milicz, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót