Zapytanie
668... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Partysounds - Najlepszy wybór na wesele!

PartySounds to sprawdzony zespół na wesele, studniówkę, bal karnawałowy, absolutoryjny, event i wszelkie inne imprezy. Obsługujemy też komunie i konferencje naukowe. Nasze atuty to 14 lat doświadczenia w branży rozrywkowej, wykształcenie muzyczne i wysoka kultura osobista, a przede wszystkim umiejętność dostosowania się do potrzeb każdego z naszych klientów. Każdy z nas kształcił się muzycznie.

Wszyscy udzielamy się w innych projektach jazzowych, bluesowych i rockowych. Współpracujemy z dj-ami, innymi zespołami oraz artystami.

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Muzyka klasyczna na ślubie
  • Biesiada przy stołach
  • Obsługa konferansjerska
  • Dekoracje światłem

Lokalizacja

Wasze opinie

P Paulina 2020-03-20 08:04:07

Ocena: 5

Ocena powinna być 1000! Nie ma lepszego zespołu niż ten! Pełen profesjonalizm, cudowna oprawa całego wesela, super zabawy. Nic więcej jak tylko chwalić! Polecamy każdemu!

E Ewelina 2018-01-14 12:33:53

Ocena: 5

Zespół Partysounds grał na naszym weselu.Jesteśmy bardzo zadowoleni.Prowadzenie na wysokim poziomie a co najważniejsze bez chamskich tekstów,bardzo kulturalnie.Wokale jedne z najlepszych jakie miałam okazję usłyszeć a na wesela chodzę często.Bardzo otwarta osoba od kontaktu z Młodymi.Pan Mateusz doradził nam w wielu sprawach dotyczących naszego wesela.POLECAM!!!

Tagi: Białystok, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót