Zapytanie
607... telefon


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Plus Braders

Jesteśmy profesjonalnym zespołem muzycznym grającym muzykę rozrywkową.
Naszą grupę tworzy zespół sześciu muzyków z woj. Lubuskiego.

Gramy na żywo z użyciem takich instrumentów i głosów jak:

 • 3 wokale męskie + damski
 • instrumenty klawiszowe
 • skrzypce
 • gitara
 • bas
 • perkusja

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, urozmaicony repertuar.
Gwarantujemy dobrą zabawę oraz miłą atmosferę.

Nasze PLUSY :

 • Gramy na żywo,
 • Pełen skład,
 • Profesjonalne brzmienie,
 • Szeroki repertuar,
 • Własne nagłośnienie,
 • Dysponujemy efektownym oświetleniem estradowym,

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

K Krzysztof 2019-07-14 20:59:31

Ocena: 5

29 czerwca 2019 r. zespół PLUS BRADERS grał w kościele na ślubie Kasi (jestem ojcem :) ) i Pawła oraz na ich weselu. Początkowo nie pisałem opinii bo, ktoś mógłby powiedzieć, że to nieobiektywna opinia. Jednak po rozmowach z gośćmi i osobami, które słyszały grę zespołu, wszystko potwierdziło się :). Zespół PLUS BRADERS jest rewelacyjny, profesjonalny. Wspaniale dobrane utwory, które ani razu się nie powtarzały. O przepraszam jeden z nich się powtarzał kilka razy "STO LAT...." :). W kościele goście płakali jak usłyszeli utwory, a szczególnie "Ave Maria" - pani Alicja na skrzypcach :) - PIĘKNIE. Prowadzenie OCZEPIN, całość rewelacja. Polecam wszystkim ten zespół !!!!!! :) I chciałbym Wam bardzo podziękować za stworzenie wspaniałej atmosfery w kościele i na weselu :) DZIĘKUJĘ BARDZO !!! Ojciec Kasi - byłej :D młodej .

M Michalina i Paweł 2019-05-31 21:58:05

Ocena: 5

Gorąco ich polecamy! Po naszym weselu możemy powiedzieć, że Plus Braders to zespół bardzo sympatyczny i spontaniczny, a do tego doskonale przygotowany muzycznie i technicznie. Muzykę chwalili zarówno młodszy brat, jak i babcia. Impreza trwała nawet dłużej niż przewidywaliśmy - a Plus Braders grali do samego końca. Od pierwszego kontaktu dbali o to, by dostosować swój program do nas i nie mieli problemu z rozszerzeniem go o nasze pomysły, także takie, o których dowiadywali się dopiero w trakcie wesela (pożyczyli nawet własną gitarę naszemu kuzynowi, który przygotował występ-niespodziankę). Znakomicie poradzili sobie z zabawianiem gości – co ważne: w sposób godny i nietuzinkowy. Cieszymy się, że to właśnie oni grali na naszym weselu. Michalina i Paweł Pawiłojciowie

E Ewelina 2019-01-20 19:18:57

Ocena: 5

Zespół wybraliśmy od razu, gdy wiedzieliśmy, że wymarzona sala będzie nasza. Zespół również okazał się idealnym wyborem. Zaczynając od przygotowań: kontakt z panem Arturem był na dobrym poziomie, w czasie spotkań odpowiedział na nasze pytania, rozjaśniając jak wygląda przebieg konkretnych części, podsuwał pomysły. Zespół był gotowy, gdy wchodziliśmy na salę, zagrzewał do zabawy oraz grał do ostatniej chwili naszego wesela, a nawet dłużej (obsługa zaczynała już powoli ogarniać salę, a zespół dalej grał). Ogromnym plusem jest możliwość doboru muzyki do własnego gustu - nam akurat zależało, aby muzyki disco polo było jak najmniej, zaś wokalistka urozmaicała swoim głosem oraz grą na skrzypcach występ. Dodatkowo chcę zdementować plotki, które słyszałam po wyborze zespołu: zespół miał ponoć robić "zbyt długie przerwy" - jest to kompletna bzdura, PlusBraders gra na pełnych obrotach, a przerwy były dopasowane do tego jak rozwijała się nasza impreza. Z czystym sercem ja oraz mąż możemy polecić zespół PlusBraders - na wesela i inne imprezy.

Tagi: Gubin, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót