Zapytanie
601... telefon

Rozstrojeni - zespół na żywo

Lublin, Lubelskie,

W pobliżu: Kielce, Warszawa, Kraków, Białystok, Radom, Rzeszów, Siedlce, Przemyśl, Ostrowiec Świętokrzyski, Krosno, Zamość, Biała Podlaska, Łuków, Bielsk Podlaski

601... telefon
Wyświetleń: 431


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Rozstrojeni - zespół na żywo

Młodzi, ambitni, energiczni i z dużą dozą humoru oraz dystansu do szarej rzeczywistości:)

Jesteśmy zespołem, który stworzyła pasja i miłość do dźwięków jakie wydobywamy z naszych instrumentów.
Gramy wyłącznie na żywo. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w profesjonalnej oprawie muzycznej oraz konferansjerskiej wesel, bankietów, studniówek, bali sylwestrowych oraz wszelkich innych imprez okolicznościowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Działamy na terenie całego kraju, a jeśli zechcesz to i dalej..:)
Nasz repertuar jest bardzo zróżnicowany gatunkowo co gwarantuje, że podczas obsługiwanej przez nas imprezy każdy znajdzie coś dla siebie:)
Prowadzimy oryginalne zabawy oczepinowe, wychodzimy z instrumentami między ludzi. Satysfakcja gości jest naszą satysfakcją!

Dysponujemy profesjonalnymi instrumentami, oświetleniem oraz nagłośnieniem co gwarantuje dobre efekty nawet na nieakustycznych salach.

Zadzwoń i umów się z nami na spotkanie a nie będziesz żałował :)"Rozstrojeni, nastroją Cię do dobrej zabawy!"

  • 100% na żywo
  • Obsługa konferansjerska

Lokalizacja

Wasze opinie

K Karolina 2021-01-18 12:51:13

Ocena: 5

Fantastyczni ludzie! Super kontakt z gośćmi i pełen profesjonalizm w konferansjerce! Super oświetlenie i muzyka! :) Polecam każdemu, kto chce mieć niezapomnianą zabawę i zadowolonych gości :) Pozdrawiam :D

M Marcin 2020-12-14 11:08:42

Ocena: 5

Super zespół! Pełna profeska, cudowni ludzie i gwarantowana zabawa do białego rana ! :) Razem z fotografem stworzyli fantastyczny klimat na naszym weselu :) Polecamy szczerze :)

Tagi: Lublin, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót