Zapytanie
531... telefon


Średnia ocena: 5 z 5 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Skrzypce na ślub plenerowy, cywilny lub kościelny

Zniewalające, dynamiczne i wirtuozerskie show na skrzypcach elektrycznych w wykonaniu YLO Violin!
Wspaniałe aranżacje muzyki pop, filmowej oraz klasycznej w niebanalnej oprawie.
Jeśli szukasz niezapomnianej atrakcji podczas przyjęcia weselnego to zapraszam do kontaktu ze mną.
Z pasją, zaangażowaniem i ogromną przyjemnością przygotuję każdy koncert i show.
Gram również podczas ślubów kościelnych na skrzypcach klasycznych, przygotowuję oprawy muzyczne do ślubów cywilnych, plenerowych i humanistycznych.
Zapraszam do kontaktu ze mną!
Odwiedź moją stronę internetową!

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

  • 100% na żywo
  • Muzyka klasyczna na ślubie

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marta 2019-03-25 10:36:58

Ocena: 5

Gorąco polecamy , goście byli zachwyceni orkiestra również była pod wrażeniem. 6 miesięcy po ślubie a ja mam dalej zapytania i prośby o kontakt do pani która grała na skrzypcach.

K Kasia i Robert 2018-03-19 11:42:04

Ocena: 5

Nasze wesele odbyło się 22 lipca 2017, Pani Ilonka oczarowała wszystkich naszych gości za co serdecznie dziękujemy! Wszystko było pięknie i według gości show ze skrzypcami Pani Ilony było najlepszą częścią wesela. Do dziś goście nie mogą się nachwalić :) Pani Ilonka zagrała super energiczne kawałki na sali i klasyczne utwory w kościele. Bez niej nasz ślub nie byłby taki sam ! :) Dziękujemy, Kasia i Robert

A Ania 2017-03-29 08:54:48

Ocena: 5

Chciałam bardzo podziękować Pani Ilonie za cudną oprawę muzyczną naszego ślubu, który obył się w marcu 2017 r. Dzięki grze Pani Ilony atmosfera była po prostu niesamowita, a goście zachwycają się niepowtarzalnymi wykonaniami na skrzypcach do dzisiaj. Wszystko skomponowało się w wyjątkową, wzruszającą ceremonię :) obie Babcie przy każdej rozmowie wspominają jak pięknie grała Pani Ilona :) Ogromnym plusem jest również szybki i bieżący kontakt z Panią Iloną oraz jej profesjonalizm w przygotowaniu się do występu podczas ślubu. Bez wątpienia jest to osoba, która wie co robi i jednocześnie dopasowuje się do Pary Młodej, żeby to oni jak najlepiej czuli się w tej wyjątkowej chwili. Zdecydowanie polecam!

K Katarzyna 2017-03-21 12:59:47

Ocena: 5

Nasz sierpniowy ślub miał charakter plenerowy, Pani Ilona stworzyła do niego fantastyczną oprawę – nie tylko my, ale i liczni goście byli zachwyceni Jej profesjonalizmem i stylem! Pani Ilona to muzyk doświadczony, służący fachową poradą, ale i bardzo przystępny – słuchający Pary Młodej. Serdecznie polecam! :)

M Magda 2017-03-17 18:06:21

Ocena: 5

W styczniu tego roku mieliśmy przyjemność zatrudnić p.Ilonkę do zagrania na naszym ślubie kościelnym, a potem jeszcze zagrała nam podczas przyjęcia obiadowego w Dworku na skrzypcach elektrycznym. Jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni! W kościele piękne Ave Maria, aż ciarki przechodziły ze wzruszenia! Na przyjęciu za to energiczne i rytmiczne show zelektryzowało gości! Dziękuję z mężem za przepiękną muzykę i szczerze wszystkim polecam Panią Ilonkę, to profesjonalistka w każdym calu!

Tagi: Warszawa, Oprawa, Zespół na wesele, Muzyka Klasyczna na Ślubie

Powrót