Zapytanie
608... telefon


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Sukces Band

Zespół muzyczny Sukces Band powstał prawie 20 lat temu w składzie trzy osobowym.Od tego roku nasz skład powiększył się do pięciu osób. Proponujemy Państwu oprawę muzyczną na studniówkach, weselach, imprezach firmowych itp. W skład zespołu wchodzi pięć osób dwie wokalistki, wokalista i dwóch solistów grających na saksofonie altowym i trąbce.Nasze instrumenty to keyboardy, akordeon, gitara elektryczna, gitara akustyczna, saksofon altowy, trąbka i instrumenty perkusyjne oraz skrzypce. Nasz repertuar jest z dnia na dzień uzupełniany nowymi piosenkami. Śpiewamy po angielsku, francusku, włosku, rosyjsku i hiszpańsku. Jeżeli chcą Państwo posłuchać utworów muzycznych w naszym wykonaniu to z przyjemnością wyśle linka. Wszystkie pytania prosimy kierować na email, Facebook lub telefonicznie.

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Biesiada przy stołach
  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Obsługa konferansjerska

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kasia 2020-06-23 21:06:41

Ocena: 5

Super zespół!!! Grali na moim weselu i kilku innych imprezach rodzinnych. Piękne brzmienie, super wokal a przede wszystkim ogromna kultura, prowadzenie imprezy i organizowane zabawy wysokim na poziomie ! Polecam z całego serca !!!

K Klaudia 2020-06-17 21:50:21

Ocena: 5

Najlepszy zespół weselny!!! Dają czadu. Muzyka dla starszych i młodych gości, potrafią się dostosować do towarzystwa. Moi goście weselni do dziś pamiętają najbardziej super muzykę i zabawę z tym zespołem. POLECAM

D Dominika 2020-06-17 20:58:30

Ocena: 5

Najlepszy zespół muzyczny, gwarancja satysfakcji! Serdecznie polecam 😊

Tagi: Ostrowiec Świętokrzyski, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót