Zapytanie
889... telefon
Wyświetleń: 843


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Vabank Zespół Muzyczny

Wieloletnie zamiłowanie do muzyki i doświadczenie zdobyte w zespołach muzycznych zaowocowało założeniem zespołu Vabank w roku 2012. Bracia Piotr i Łukasz grają ze sobą od najmłodszych lat a naukę pobierali w Szkołach Muzycznych m. in. We Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

W 2017 roku do zespołu dołączyła Ola - absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie klarnetu oraz dyplomowana wokalistka Szkoły Muzycznej II stopnia. Swoją energią, umiejętnościami wokalnymi oraz świetną grą na klarnecie, wzbogaciła wykonania zespołu.

Gwarantujemy Państwu 100 % satysfakcji z muzycznej oprawy imprez okolicznościowych. Naszym celem jest dobra zabawa gości, dla których występujemy - co potwierdzają komentarze na Facebooku. Często wracamy ponownie do miejsc, gdzie graliśmy wcześniej, co jest dla nas dużym wyróżnieniem.

Mamy dla Państwa uśmiech, życzliwość i solidną dawkę poczucia humoru, które pomaga we wspólnej zabawie. Nasz repertuar jest starannie dobrany, bogaty w najnowsze hity, ale także przeboje sprzed lat. W czasie trwania imprezy na bieżąco dostosowujemy wykonywane utwory do preferencji bawiących się na sali gości. Wyróżnia nas duża ilość utworów wykonywanych w bloku ( 7 – 8 ), natomiast przerwy pomiędzy blokami nie przekraczają 10 – 15 minut, jednak pozwalają gościom na regenerację sił przed dalszą zabawą.

Jesteśmy doświadczonym zespołem z kilkuletnim stażem w prowadzeniu wesel. Chcąc sprostać oczekiwaniom, każdorazowo starannie omawiamy wszystkie elementy wesela (repertuar, oczepiny, podziękowanie dla rodziców, podanie tortu). Dzięki doświadczeniu zdobytemu na wielu balach weselnych, chętnie służymy radą i różnymi ciekawymi propozycjami – nawet tymi niedotyczącymi muzyki.

Bardzo lubimy kiedy od młodej pary, rodziców czy też gości weselnych po udanej imprezie słyszymy komplementy i słowa pochwał.
Daję nam to energię i entuzjazm na kolejne zabawy.

Posiadamy profesjonalny sprzęt muzyczny renomowanych marek (JBL, Yamaha, Shure, Fender). Duża uwagę przykładamy do oświetlenia, gdyż wpływa to na klimat, nastrój i wspaniałą atmosferę zabawy. Na Państwa Weselu wszystko jest dla nas ważne...

Oprócz oprawy muzycznej oferujemy dekorowanie sal weselnych światłem LED, które wpływa w wielkim stopniu na stworzenie niezapomnianego klimatu imprezy. Dekoracja sal światłem pomaga uzyskać doskonałą atmosferę, a także wzbogaca materiał fotograficzny, jak i video z imprezy. Posiadamy także wielki, spektakularny napis "LOVE" w stylu "retro" !
Litery wysokości 120 cm, szerokość całego napisu to 470 cm, a wszystko podświetlone 63 żarówkami LED.

Proponowanie przez nas oświetlenie podkreśla architekturę, eksponuje walory sal weselnych i współgra z oświetleniem scenicznym. Zobaczcie sami, więcej na naszym Facebooku.
Promocja! Dla naszych klientów na wesele z poprawinami, dekoracja światłem + Napis "LOVE" w cenie!

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Muzyka klasyczna na ślubie
  • Biesiada przy stołach
  • Obsługa konferansjerska
  • Dekoracje światłem

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wołów, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót