Zapytanie
880... telefon

Warmińsko-Mazurski Kwartet Smyczkowy

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Barczewo, Szczytno, Kętrzyn, Olsztynek, Lubawa, Ostróda, Iława, Mrągowo, Działdowo, Bartoszyce, Nidzica, Lidzbark Warmiński, Mława, Giżycko, Morąg

880... telefon
Wyświetleń: 544


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Warmińsko-Mazurski Kwartet Smyczkowy

Jesteśmy czwórką przyjaciół, budujących na co dzień uwielbianą w regionie orkiestrę symfoniczną Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Postanowiliśmy zanieść swoją muzykę również poza gmach Filharmonii, tak, by każdy mógł mieć do niej dostęp na własnym koncercie lub uroczystości.

Wasz wyjątkowy dzień zasługuje na to, by oprawą muzyczną zajęli się profesjonaliści. Nasze wykształcenie muzyczne - każdego z osobna w innym ośrodku Polski i Europy - sięga kilkunastu lat w branży muzycznej. Jesteśmy jedynym w regionie profesjonalnym kwartetem smyczkowym. Działamy na terenie Warmii i Mazur już parę lat. Nasz kwartet smyczkowy to mix wyjątkowych charakterów, co nadaje smaku także muzyce, którą oferujemy na ślub.

Mamy w repertuarze uwielbiane standardy muzyki klasycznej, ale także znane piosenki oraz pieśni. Pełną listę repertuaru z chęcią wyślemy na maila!
A jeśli jest coś, co marzy Wam się usłyszeć tego dnia, nie wahajcie się tego nam zasugerować, zrobimy co w naszej mocy, by życzenie spełnić :)
Na życzenie współpracujemy także z wokalistką, co może podnieść nieco stawkę, ale czy Ten jeden dzień w życiu nie jest tego wart?

Nasze działania możecie obserwować na facebookowej stronie zespołu :)

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Muzyka klasyczna na ślubie

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Olsztyn, Oprawa, Zespół na wesele, Muzyka Klasyczna na Ślubie

Powrót