Zapytanie
605... telefon
Wyświetleń: 262


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Zespół Brillant

Jesteśmy czworgiem muzyków z dużym doświadczeniem oraz wykształceniem muzycznym. Wykonywana przez nas praca jest także naszą wielką pasją. Swoje oryginalne brzmienie uzyskujemy poprzez grę na instrumentach dętych- trąbce i saksofonie tenorowym, klawiszach oraz skrzypcach. Czasami wprowadzamy do niego także akordeonu. Tworzonej przez nas muzyce towarzyszą pełne energii wokale.

Potrafimy uświetnić każdą uroczystość na terenie Podkarpacia, jak i Małopolski. W naszym repertuarze znajdują się dobrze znane przeboje, obecnie popularne hity oraz utwory muzyki klasycznej. Sprawia to, że grana przez nas muzyka nie tylko zaprasza do tańca i wspólnej zabawy, ale też potrafi delikatnie uzupełnić atmosferę podczas uroczystości oraz być nienachalnym towarzyszem rozmów czy posiłków. Dzięki temu występujemy także na bankietach, koncertach okolicznościowych, ślubach kościelnych i cywilnych.

Nasz zespół Brillant inspiruje, bawi i wzrusza, dostosowując się do wymagań Klienta i charakteru uroczystości. Jesteśmy otwarci na sugestie, by maksymalnie dopasować naszą muzykę do Państwa upodobań.

Posiadamy również wykształcenie pedagogiczne, które pozwala nam na udzielanie indywidualnych lekcji gry na fortepianie, trąbce, saksofonie i skrzypcach.

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Biesiada przy stołach
  • Obsługa konferansjerska

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rzeszów, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót