Zapytanie
697... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Zespół Czadersi

Witamy Was serdecznie.

Drodzy nowożeńcy Wasze niepowtarzalne wydarzenie zasługuje na niepowtarzalną oprawę muzyczną.Nasz zespół to trzy osobowa grupa. Nazywamy się Czadersi.

Oferujemy państwu:

Wyprowadzenie Pary Młodej z domu rodzinnego:

Przyjeżdżamy wcześniej na adres przez Was wskazany i gramy przy waszym domu biesiadną muzykę. Grając odprowadzamy Was do kościoła.

Pierwszy taniec w chmurach:

Mamy specjalną profesjonalną maszynę do wytwarzania gęstego ciężkiego dymu. Dzięki temu Wasz pierwszy taniecbędzie przypominał efekt filmowy tańca w chmurach.

Duży napis LOVE:

Do tego już w cenie nasza niepowtarzalna dekoracja, ogromny napis LOVE który zrobi piorunujące wrażenie na gościach. Taki napis doskonale sprawdzi się zarówno jako ozdoba sali, jak i dodatek sesji zdjęciowej w plenerze.

Efektowna gra dźwięków i światła:

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem muzycznym dużej o mocy, co przekłada się na najlepsze brzmienie, gdzie słychaćperfekcyjnie każdy dźwięk i oświetlenie, które tworzy niezwykłe efekty wizualne.

Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy muzyczne.Gramy i bawimy gości na poziomie, ze smakiem. Jesteśmy eleganccy i wiemy co jest w dobrym guście.

Instrumenty:

Gramy na żywych instrumentach takich jak: Saksofon tenorowy, klarnet, gitara akustyczna, gitara elektryczna, organy (klawisze) harmonijka ustna. A wszystko oprawiamy naszym wokalem na trzy głosy.Wykonujemy godzinne bloki, które składają się z 45-minutowego występu i 15-minutowej przerwy.

Nasze kostiumy:

Nasze stroje ładnie współgrają z muzyką.Gdy gramy lata 60-te to ubieramy kostiumyBeatlesów itd. pod każdą dekadę mamy odpowiedni ubiór, adekwatny do muzycznego setu.

Oczepiny:

Przygotowaliśmy dla Wasz szeroki wachlarz 20 zabaw oczepinowych. Jesteśmy pełni humoru, kreatywni i komunikatywni, co ułatwia nawiązanie kontaktu z publicznością i wciągnięcie gości do zabawy.

Dbamy o estetykę i piękno, aby nasi Klienci i ich goście czuli się luksusowo i komfortowo.

Koszt oprawy za wesele w 2019r. to 3300 zł.Mamy jeszcze kilka wolnych terminów.


Zapraszamy do kontaktu!

  • Biesiada przy stołach
  • Dekoracje światłem
  • Ciężki dym
  • Napis Love

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gorzów Wielkopolski, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót