Zapytanie
608... telefon


Średnia ocena: 5 z 5 głosów

Zobacz opinie

Zespół De Colt

Muzyka jest naszą pasją, w repertuarze posiadamy sprawdzone na setkach imprez hity muzyki rozrywkowej, standardy swingowe oraz najpopularniejsze szlagiery biesiadne. Bezpośredni kontakt z publicznością, gorące rytmy, szalona zabawa, to recepta na niepowtarzalną atmosferę wieczorów z zespołem De Colt.

Jeżeli jesteście Państwo na etapie organizowania bankietu, balu, koncertu, uroczystej gali czy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowej i szukacie profesjonalnej oprawy muzycznej która zaskoczy, zadziwi i zagwarantuje niezapomniane wrażenia Państwa gościom, naszym skromnym zdaniem "trafiliście w dziesiątkę".

Już od 20 lat zespół De Colt cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, każdy występ jest dla nas wyjątkowy i przygotowany z należytą starannością. Uniwersalność, przygotowanie muzyczne, pasja, kultura osobista członków zespołu jest gwarantem udanej imprezy utrzymanej na wysokim poziomie. W naszej ofercie mamy do zaproponowania gotowe scenariusze bloków tematycznych, możemy też opracować szczegółowy plan imprezy indywidualnie "pod klienta", aby całość nabrała wyjątkowej i niepowtarzalnej atmosfery.

Oprócz oprawy muzycznej zajmujemy się również zapewnieniem technicznej obsługi imprez - nagłośnienie, oświetlenie, dekoracja światłem lub tradycyjna. Najlepsi DJ’e, błyskotliwi konferansjerzy, pokazy barmańskie, taneczne czy występ "Gwiazdy wieczoru" to żaden problem – i tak od wielu lat.

Współpracujemy z najlepszymi firmami w swoim fachu, które dopilnują, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

J Jakub 2020-08-11 12:05:27

Ocena: 5

Fenomenalni i ponadczasowi muzycy. Słyszałem ich już na wielu imprezach i zawsze poziom jest niezwykle wysoki. Polecam, Jakub

J Jakub 2020-08-11 12:05:21

Ocena: 5

Fenomenalni i ponadczasowi muzycy. Słyszałem ich już na wielu imprezach i zawsze poziom jest niezwykle wysoki. Polecam, Jakub

M Maria 2020-08-11 12:02:39

Ocena: 5

Zabawa z tym zespołem będzie zawsze udana ! Tak dobrych muzyków ciężko spotkać. Dobra muzyka, klasa i kultura. serdecznie polecam wszystkim !

G Grzegorz 2018-12-16 19:53:09

Ocena: 5

Bylem na trzech weselach , jednym bankiecie oraz sylwestrze z ta kapela po prostu miazdza konkurencje a slyszalem wiele.

G Grzegorz 2018-11-04 16:55:15

Ocena: 5

To najbardziej profesjonalny zespół jaki spotkałem. Muzycy z wykształcenia. Muzyka, wokal, oprawa na 5+. Na szczęscie nie grają żadnych weselnych disco polo, ale repertuar pochodzi z najlepszych światowych kawałków. I wykonanie też światowe. Widziałem wiele i ten zespół naprawdę jest perfekcyjny. Sam jestem muzykiem.

Tagi: Kraków, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót