Zapytanie
607... telefon

Zespół Muzyczny Baltic Band

Ustka, Pomorskie,

W pobliżu: Rumia, Gdynia, Wejherowo, Puck, Koszalin, Darłowo, Gdańsk, Sopot, Kościerzyna, Bytów, Łeba, Chojnice, Lębork, Władysławowo

607... telefon
Wyświetleń: 317


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Zespół Muzyczny Baltic Band

Witamy,

jesteśmy zespołem muzycznym - rodzinnym . Mamy duże, ponad 20-letnie doświadczenie a, przez to, że jesteśmy rodziną bardzo dobrze się rozumiemy i bawimy. Muzyką sprawia nam ogromną przyjemność i ciągle nas inspiruje do tworzenia coraz to nowych aranżacji ,jest naszą wielką pasją przez co zarażamy muzycznym temperamentem odbiorców.
Posiadamy kwalifikacje do uprawiania zawodu muzyka, cztery lub pięć mieszanych głosów damsko - męskich, które tworzą doskonałą harmonię.
Muzyka którą gramy na żywo dociera do naszych odbiorców prosto do serca pobudzając ich do zabawy lub słuchania.
Nasze wieloletnie doświadczenie jest wymieszane ze świeżym spojrzeniem na szeroko pojętą muzykę, żaden typ muzyki nie jest nam obcy !!.
Nasze umiejętności są poparte wykształceniem muzycznym oraz były sprawdzane w wielu przeglądach oraz konkursach członków jak i zespołu. Każde zlecenie realizowane przez nasz zespół traktujemy niezwykle poważnie i indywidualnie, do każdej zabawy dobieramy taki repertuar przy którym zaproszeni goście najlepiej się bawią.

Wybierając nasz zespół otrzymujecie Państwo gwarancje szampańskiej zabawy, profesjonalizmu oraz spełnienia wszystkich wymagań których oczekujecie państwo od zawodowego i profesjonalnego zespołu muzycznego.

Oferujemy:
Pełną obsługę imprez okolicznościowych zaczynając od zapewnienia nastrojowej muzyki jazzowej przy gustownym bankiecie, a kończąc na koncercie dla wielkiej grupy osób wraz z oświetleniem i prowadzeniem.

Zapewnimy doskonałą zabawę, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Biesiada przy stołach
  • Obsługa konferansjerska

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ustka, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót