Zapytanie
606... telefon
Wyświetleń: 4032


Średnia ocena: 5 z 5 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Zespół Muzyczny Bonus

Gwarancja udanej zabawy. Szeroki repertuar muzyczny. Wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy. Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie.

W naszym zespole łączymy doświadczenie sceniczne z pasją młodych muzyków. Dzięki temu zabawa
przy naszej muzyce stają się niezapomnianą przygodą. Podczas przygotowań jak i samej zabawy to my jesteśmy dla Państwa, aby spełnić wszelkie oczekiwania. Gramy utwory zróżnicowane gatunkowo, dopasowujemy stylistykę muzyczną do gości bawiących się na parkiecie. Podczas zabawy dajemy odetchnąć gościom przy melancholijnych "przytulańcach", aby za chwilę rozpocząć tańce przy klasykach muzyki popowej, rock'n'rollowej czy muzyki dance. Goście weselni schodzący z parkietu na przerwę mają poczucie, iż tak właśnie powinna wyglądać zabawa weselna. 

W przerwach między zabawą na parkiecie serwujemy Państwu przy stole znane melodie zagrane na gitarze akustycznej i akordeonie. Nie kierujemy się dewizą "..aby goście śpiewali", tylko bawimy się wspólnie
z Państwem. Nasz warsztat muzyczny pozwala nam na muzyczne wędrówki, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Z doświadczenia wiemy, iż nic tak nie integruje jak wspólna zabawa przy stole weselnym.

 Zapraszamy do kontaktu!

 

 

  • Biesiada przy stołach
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

B Bogna 2020-04-15 10:56:39

Ocena: 5

Zespół mistrzostwo świata!!😀😀😀 Pełny profesjonalizm !! Gorąco polecam!!!!

M Małgorzata 2019-01-10 15:12:07

Ocena: 5

Super wesele i poprawiny dzięki zespołowi BONUS.... Goście wybawieni i zadowoleni :D Polecam z całego serducha ❤ Bardzo nam się podobało!

N Natalia 2018-01-11 16:38:30

Ocena: 5

Świetny zespół! Wybraliśmy go na podstawie demo, a nie „z polecenia” jednak teraz będziemy polecać go innym :) Bonus to w pełni profesjonalny zespół, który sprostał wszystkim naszym oczekiwaniom. Idealny repertuar i świetne wokale sprawiły, że parkiet był pełen. Dziękujemy za wspaniałą zabawę :)

S Sandra 2018-01-11 16:38:03

Ocena: 5

Wspaniały zespół, wszyscy goście weselni zachwyceni! Super oczepiny. Dziekujemy jeszcze raz za genialnie poprowadzone wesele! Aby wiecej takich imprez z Wami!

A Aneta 2018-01-11 16:37:43

Ocena: 5

Najlepsi z najlepszych :) w imieniu Państwa młodych dziękujemy za super zabawę pozdrawiamy

Tagi: Kętrzyn, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót