Wyślij zapytanie
602... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 4938


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Zespół muzyczny Converse

Zajmujemy się muzyczną oprawą wszelkich imprez tanecznych: przyjęć weselnych, dancingów, bali sylwestrowych i imprez plenerowych. Obcowanie z publicznością mamy we krwi. Jesteśmy zespołem z dość szerokim zapleczem pod względem gatunków muzycznych. Jest to ważny aspekt, ułatwiający nam błyskawiczne, a zarazem umiejętne dostosowanie repertuaru do określonej publiczności czy wydarzenia muzycznego. Istotą naszej działalności jest fakt, że oferujemy muzykę graną tylko i wyłącznie na żywo. To sprawia że każdy nasz występ jest inny i niepowtarzalny. Aby jednak wszystko dobrze współbrzmiało, oprócz pasji do muzyki potrzebna jest przyjaźń i dobre zrozumienie w zespole- to bez wątpienia kolejny nasz atut.


Swojej pracy poświęcamy wiele czasu i staramy się wykonywać ją jak najlepiej. Stale inwestujemy w sprzęt i dokładamy wszelkich starań, by móc świadczyć nasze usługi na jak najwyższym poziomie. Jesteśmy zespołem elastycznym i dostosowujemy się do Państwa wymagań. Każdą imprezę prowadzimy według wcześniej ustalonego z Państwem scenariusza.

A więc jeśli szukają Państwo solidnego zespołu muzycznego z energią, rozmachem i kunsztem, nie ma potrzeby szukać dalej. Poprowadzone imprezy przez zespół CONVERSE na długo pozostają w pamięci.

Oferujemy oprawę muzyczną:
• przyjęć weselnych
• bankietów
• dancingów
• balów sylwestrowych
• studniówek
• imprez plenerowych

Nasze umiejętności muzyczne pozwalają nam grać i śpiewać na żywo natomiast wysokiej klasy instrumentarium przekłada się na świetne brzmienie zespołu. W swoim repertuarze posiadamy najnowsze utwory jak również muzykę biesiadną, góralską, przeboje polskie, angielskie, włoskie i wiele wiele innych. Część oficjalna każdego przyjęcia jest ustalana indywidualnie i na Państwa życzenie wzbogacamy nasz repertuar. Nasze usługi muzyczne oferujemy nie tylko na terenie województwa świętokrzyskiego. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie propozycje i sugestie.

Lokalizacja

Wasze opinie

W Wioluś 2016-01-13 15:09:57

Ocena: 5

Świetny zespół, który rozkręci każdą imprezę! :D

Tagi: Kielce, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót