Zapytanie
512... telefon


Średnia ocena: 5 z 5 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Zespół Muzyczny Haliśka Band

Zespół Muzyczny Haliśka Band to:

- czworo doświadczonych i zgranych ze sobą muzyków
- bogaty, wciąż modernizowany repertuar i odpowiedni dobór utworów do danej imprezy
- prowadzenie imprezy z humorem na odpowiednim poziomie i pełną kulturą
- moc pozytywnej energii przekazywanej w wykonywanych utworach
- setki wspólnie zagranych imprez tj: wesela, studniówki, imprezy firmowe, bale sylwestrowe, bankiety i inne.
- własne zaplecze techniczne oraz transport umożliwiają nam granie imprez w całym kraju.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marysia i Artur 2020-03-01 11:14:35

Ocena: 5

Zespół Haliśka Band zagrał na naszym weselu w maju br. Prawdę mówiąc wybraliśmy ich na podstawie strony w internecie i zamieszczonych filmów, mp3 i opinii na forach. Nawet się nie spotkaliśmy przed weselem, więc można powiedzieć, że trochę w ciemnow wybraliśmy, ale mieszkamy zagranicą i nie było kiedy. Wszelki kontakt czy to telefoniczny czy mailowy przebiegał świetnie, więc podjęliśmy to ryzyko. I całe szczęście bo chyba lepszego zespołu na wesele nie mogliśmy trafić :) Świetne wykonania utworów, bardzo ciekawy repertuar, dużo nowości i oczywiście największe hity z minionych lat i tak jak prosiliśmy śladowe ilości disco polo ;) No i wokalistka, po prostu wymiata, nie wiem czemu nie koncertuje z takim głosem, tzn. nasze szczęście bo mieliśmy niesamowite wesele. Cały zespół bardzo miły, kulturalny i pomocny. Nie było problemu z zorganizowaniem rzutnika i laptopa żeby wyświetlić film dla rodziców czy z konkursami jakie sobie wymyśliliśmy. Pełen profesjonalizm! Polecam gorąco zespół muzyczny Haliśka Band bo sprawili, że nasze wesele było niesamowite, aż żal było iść do domu co potwierdzali wszyscy goście. Pozdrawiamy gorąco cały zespół i przyszłe młode pary.

K Klaudia i Lukasz 2017-07-13 14:55:57

Ocena: 5

Mielismy przyjemnosc goscic na naszym weselu zespol Haliska Band. Wspolpraca zarowno przed jak i w trakcie wesela przebiegla profesjonalnie w kazdym aspekcie. Super kontakt, przemili i uzdolnieni ludzie a przede wszystkim zadowoleni goscie ... 100 % udane wesele, serdecznie polecamy i bardzo dziekujemy !

B Beata i Arkadiusz 2017-07-13 14:55:34

Ocena: 5

30 lipca 2016r sprawiliście, że nasze wesele było wyjątkowe :) dziękujemy za spełnienie naszych marzeń i dużo cierpliwości dla naszych śpiewaków ;) Jesteście wspaniali :D

E Ewelina i M ichał 2014-07-29 15:44:08

Ocena: 5

Witam, wesele mieliśmy 7.06.2014 w sali Gracja na ul. Brzezińskiej w Łodzi. Zdecydowaliśmy się na zespół Haliśka Band i nie żałujemy decyzji, którą podjęliśmy bardzo szybko, bo wystarczyło nam jedno spotkanie z zespołem:) Jesteśmy mega zadowoleni, a co najważniejsze nasi goście również. Zespół zagrał nam przed domem przed wyjazdem do kościoła oraz nauczył się utworu, który wybraliśmy sobie na pierwszy taniec, a którego nie było w repertuarze zespołu. Mieliśmy też specjalne życzenie, żeby grać jak najmniej disco polo, co też zostało spełnione:) Ogólnie zespół ma bogaty repertuar, super wykonawców i świetnie prowadzą imprezę. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy jak najwięcej imprez do grania:) Pozdrawiamy

M Monika&Jacek 2014-05-14 12:04:38

Ocena: 5

Haliśka z zespołem występowała na naszym weselu i muszę powiedzieć, że aż tak idealnej imprezy sobie nie wyobrażaliśmy :) Na video było świetnie, ale to co zespół dał z siebie na weselu to powaliło nas i wszystkich gości na kolana. Super utwory idealnie trafione w gust naszych gości no i to wykonanie i wokalistki. Jednym słowem REWERACJA. Zyczymy wszystkim znalezienia takiej kapeli jak Haliśka Band. Pozdrawiamy cały zespół i jeszcze raz dziękujemy za cudowne wesele.

Tagi: Łódź, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót