Zapytanie
668... telefon
Wyświetleń: 188


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Zespół Muzyczny Jelenie W Terenie

Zespół Muzyczny Jelenie W Terenie to trzyosobowa grupa muzyków zapewniająca profesjonalną obsługę muzyczną przyjęć weselnych i innych imprez okolicznościowych.

Zespół istnieje od 2003 roku (kiedyś jako zespół muzyczny Awers) ale poznaliśmy się dużo wcześniej, można by rzec, że znamy się od zarania dziejów. Jesteśmy elastyczni muzycznie i otwarci na wszelkie wasze sugestie. Jako zespół z dużym doświadczeniem dobieramy repertuar do potrzeb gości i niejednokrotnie zostaliśmy za to pochwaleni. Robimy krótkie przerwy podczas których serwujemy muzykę. Wykorzystujemy instrumenty muzyczne takie jak: Klawisze (syntezator, akordeon), gitara elektryczna + akustycznie tamburyn (gdy zespół muzyczny prowadzi biesiadę przy stołach lub oprawę muzyczną przy błogosławieństwie w domu Pani Młodej).

Oferujemy nie tylko profesjonalne wykonanie utworów na scenie, ale również wspólne śpiewanie z gośćmi przy stołach.
Prowadzimy dodatkowo wszelkiego rodzaju zabawy i konkursy. Kulturalnie prowadzone i niepowtarzalne oczepiny sprawią, że dzień Waszego wesela będzie miło, długo i ciepło wspominany.

Załóż więc lepiej dobrze rozchodzone buty ..albo ich w ogóle nie zakładaj. :)

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Muzyka klasyczna na ślubie
  • Biesiada przy stołach
  • Obsługa konferansjerska
  • Dekoracje światłem

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marta 2021-01-22 11:26:34

Ocena: 5

Polecam wszystkim serdecznie Zespół Jelenie w Terenie. To ludzie warci każdych pieniędzy... nie było na weselu osoby, która przy wyjściu z wesela nie podeszłaby do mnie I powiedziała,że zespol był świetny! Piosenki śpiewane są zgodnie z oryginałem , Nie trzeba mieć żadnego planu imprezy ponieważ Zespół przystosowuje remeptuar pod ludzi, dla których przyszło im grać. Wyjatkowy wokal damski, natomiast Panowie z zespołu potrafią świetnie prowadzić biesiadę. Na weselu było dużo spontaniczności. Jestesmy bardzo zadowoleni z ich pracy i polecilabym każdemu taki zespół😁😄🤩👍 Nie są monotematyczni, wesele było płynne i wielobarwne. Przerwy robione przez Zespół były adekwatne do całego planu imprezy i dostosowane pod gosci. Najlepszy wybór!!!!!

Tagi: Warszawa, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót