Zapytanie
661... telefon

Zespół Muzyczny MarsaAlam

Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk, Sopot, Kwidzyn, Inowrocław, Piła, Starogard Gdański, Malbork, Tczew, Chojnice, Brodnica, Włocławek

661... telefon
Wyświetleń: 295


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Zespół muzyczny MarsaAlam

Witamy serdecznie! Bardzo dziękujemy Państwu, że postanowiliście odwiedzić naszą stronę .

Grupę muzyczna MarsaAlam tworzy zespół, którego specjalnością jest profesjonalna obsługa wesel oraz wszelkich imprez okolicznościowych.
Występujemy w składzie trzy osobowym( wokal żeński oraz męski)

MarsaAlam to trio młodych i energicznych muzyków, wyróżniających się klasą oraz oryginalnością w prowadzeniu imprez. Ponadto nagrywamy płytę z autorskimi utworami.

Dwa słowa o Nas:

Roksana - Śpiewa od 9 roku życia. Profesjonalna wokalistka, która Śpiewała w profesjonalnym zespole w domu kultury w Częstochowie. Uczestniczka wielu różnorodnych eventów zaczynając od świąt patriotycznych po wośp, dni pobliskich miejscowości, Brała udział w różnych festiwalach, gdzie zajmowała wysokie miejsca. Jak mówi o sobie sama ,,Muzyka to nie moja pasja to moje życie" Na co dzień studentką na kierunku : realizator dźwięku. Jej głos jest niczym głos Bonnie Tyler.

Marcin- wodzirej, konferansjer, prezenter oraz animator. Poza prowadzeniem imprez okolicznościowych brał udział w prowadzeniu wielu festynów, czy tez koncertów. Na swoim koncie ma wiele koncertów wokalnych. Jego Pomysły na zabawy oraz oczepiny nie mają końca.

Adam- ukończył szkołę muzyczna I oraz II stopnia(Klarnet, fortepian). Przez 6 lat grał zawodowo w orkiestrze dętej. Uczestnik X edycji ,,Mam talent".

Muzyka jaką proponujemy Naszym klientom to najlepsza muzyka do tańca, śpiewu czy zabawy. Mamy w repertuarze 420 piosenek zarówno Polskich jak i światowych hitów. Zaczynając od zespołu grupy akcent, Boys, Piękni i młodzi, tercet egzotyczny, bajm, Anna Jantar Bonnie Tyler, Ed sheeran,Abba, Boney M, Richard Marx i wiele, wiele innych.

Stawiamy na wysoki poziom artystyczny, a do każdego wesela podchodzimy bardzo profesjonalnie oraz indywidualnie. Wszystko uzgadniamy z klientem.
Wysoka jakość dźwięku, oświetlenia. W wyposażeniu również efekty specjalne - wytwornica dymu.
Jesteśmy do Waszej dyspozycji, ponieważ muzyka to Nasza pasja.
Dojdziemy na terenie całego kraju bez dodatkowych opłat.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Biesiada przy stołach
  • Obsługa konferansjerska
  • Napis Love

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Grudziądz, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót