Wyślij zapytanie
788... telefon

Zespół Muzyczny Max Music

Mława, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Płock, Olsztyn, Ostróda, Iława, Płońsk, Działdowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Ciechanów, Brodnica, Włocławek, Sierpc, Ostrołęka, Przasnysz

788... telefon
Wyświetleń: 152


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Zespół Muzyczny Max Music

Czeka Cię wesele ? Ten jedyny dzień w życiu, kiedy przed wszystkimi wyznasz swoją miłość do drugiej połówki i powiesz sakramentalne "TAK! " ? Oboje doskonale wiemy, że ślub to nie tylko uroczystość w Kościele, Urzędzie Stanu Cywilnego czy gdziekolwiek indziej. To też tradycyjne przyjęcie dla rodziny i przyjaciół podczas którego wspólnie świętujecie tą chwilę.

Oboje też wiemy,że chcecie , by właśnie wasze wesele zapadło w pamięci cioci i kuzynowi. Bez dobrego zespołu to się nie uda i właśnie dlatego powstał zespół MaxMusic! Gramy tylko na żywo .. Faktem jest, że Żaden DJ nie zapewni Ci tego efektu- . Połączyła nas pasja i miłość do muzyki, a takie kapele są najbardziej efektywne. Jesteśmy młodzi i podczas wesela bawimy się razem z Wami. To widać i słychać . Ciężko nam obojętnie przejść przy starych hitach Anny Jantar czy przy nowych rytmach disco. Repertuar jest naprawdę elastyczny i ciągle dbamy o to by zadowolić każdego słuchacza o różnych predyspozycjach muzycznych. .

Pamiętaj, że Twoje zadowolenie to nasza satysfakcja i motorek do dalszego działania. Masz w nas wsparcie i gramy z Tobą w jednej drużynie. Mamy wspólny cel : sprawić by Twoje wesele każdy świetnie wspominał i by zabawa trwała do białego rana!

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Biesiada przy stołach

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Mława, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót