Zapytanie
603... telefon


Średnia ocena: 5 z 14 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Zespół Muzyczny MAXWEL

Jesteśmy znani z bogatej oferty ciekawych gier i zabaw weselnych a konferansjerka to nasza specjalność. Ogromne doświadczenie sceniczne i muzyczne jakie posiadamy, pozwala nam na prowadzenie imprez na najwyższym poziomie. To sprawia, że publiczność przyjmuje nas z niesamowitą życzliwością i serdecznością. Integrujemy się z gośćmi poprzez wspólną zabawę, taniec i śpiew oraz dialogi. Oferujemy Państwu szeroki, różnorodny repertuar utworów, dobieranych w zależności od typu imprezy i gustów. Gramy różnego rodzaju gatunki muzyczne: reggae, pop, pop rock, disco, disco polo, tanga , walce, oberki , biesiada, muzyka od lat 60 aż do najnowszych hitów. Nieustannie nasz repertuar poddajemy aktualizacji. Gwarantujemy indywidualne podejście do organizacji każdej imprezy, profesjonalną obsługę i dobrą zabawę dla każdego! Zawsze staramy się sprawić, by zaproszeni goście długo wspominali Waszą wyjątkową imprezę.

Zapraszamy wszystkich do współpracy. Nie ograniczamy swojego terenu pracy, dlatego można nas spotkać w wielu miejscowościach całego kraju a nawet poza jego granicami.

Monika - zawsze radosna i uśmiechnięta, nie wie co to zmęczenie. Czaruje ludzi głosem, urodą i wdziękiem osobistym. Przekazuje każdej imprezie swoją pozytywną energię.

Mirek - aranżer, gra na wszelkich instrumentach klawiszowych, śpiewa oraz pełni rolę wodzireja. Znany jest z dużego poczucia humoru. Zawsze trafnie dobiera repertuar na każdej imprezie, dzięki czemu spełnia zróżnicowane wymagania gości.

Andrzej - wirtuoz gitary. Większość wolnego czasu poświęca na doprowadzaniu utworów do perfekcji. Swoją grą i śpiewem porywa ludzi w wir zabawy. Emanuje energią i entuzjazmem.

Paweł - profesjonalista na instrumentach perkusyjnych. Styl muzyki zmusza go do poszukiwania odpowiedniego brzmienia, jednak jest perkusistą którego grę charakteryzuje nieziemska dynamika i precyzja. Gra na perkusji, saksofonie i śpiewa ożywiając każdą imprezę.

Maxwel, zespół na każdą „muzyczną okazję” , posłuchajcie naszych nagrań i bawcie się – jak nigdy dotąd !!!

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

P Para Młoda " Garwolin" 2019-05-30 19:29:57

Ocena: 5

Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną na weselu. Sprawiliście, że ten dzień pozostanie na długo w pamięci naszej i naszych gości. Pozdro Klaudia i Tymek Smyk

I Iga i Emil K. 2018-06-20 07:14:04

Ocena: 5

Nasi poprzednicy już wszystko napisali o zespole Maxwel. My zaś z czystym sumieniem możemy się pod tym podpisać i jeszcze raz podziękować Wam za wspaniałą oprawę muzyczną i prowadzenie naszego wesela. Mega Całusy dla Wszystkich. Pozdrawiamy i Polecamy !!!!!!!!!!!!!

E Ela i Łukasz Łuszcz 2017-07-14 08:36:31

Ocena: 5

Obsługa muzyczna i prowadzenie na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm.Polecamy bo są naprawdę fantastyczni! Dziękujemy za udane na 100% wesele i Pozdrawiamy Was!

A Agnieszka i Paweł 2017-05-19 08:50:14

Ocena: 5

Najważniejsze jest robić to co się kocha. Jak człowiek wkłada 100% swoich umiejętności i zaangażowania to potem efekty pracy są świetne i z Wami tak właśnie jest. Fajnie jest spotykać na swojej drodze ludzi z pasją i cieszymy się, że mogliśmy Was poznać. Grajcie do końca świata i jeden dzień dłużej. Super,super,super zespół. Pozdrawiamy Agnieszka i Paweł Skubis.

M Marek i Ewa 2016-08-31 20:05:47

Ocena: 5

Dziękujemy za wspaniałą imprezę...było genialnie..wszyscy są pod niesamowitym wrażeniem...jesteście świetni...Życzymy dalszych sukcesów...Polecamy wszystkim i pozdrawiamy M i E. K.

I Irena i Piotr Nałęczów 2016-05-19 15:27:06

Ocena: 5

Pełny profesjonalizm, świetne głosy,muzyka oraz zabawy. Szczerze polecamy parom szukającym zespołu na wesele.Irena i Piotr Lechowscy

P Patrycja&Zenon 2015-08-18 21:08:48

Ocena: 5

Serdeczne podziękowania dla całego zespołu za wspaniałe zabawianie naszych gości oraz taneczną muzykę - Mega podziękowania i całusy.

E Edyta i Radek 2015-05-07 14:10:27

Ocena: 5

Chcieliśmy się podzielić opinią o zespole Maxwel po naszym weselu. Muzyka - każdy utwór taneczny i profesjonalnie wykonany, zabawy - prowadzone gustownie bez krępujących sytuacji z dużym humorem oraz dedykowanymi nagrodami. Wielkim plusem jest dopasowanie utworów i zabaw do gości przebywających w danej chwili na parkiecie. Z czystym sumieniem możemy wszystkim polecić są naprawdę dobrzy i profesjonalni w tym co robią. Pozdrawiamy i dziękujemy serdecznie E&R Przytuła.

T Tomcio i Kaśka (Batman i Zebra na oczepinach) 2015-01-15 14:41:09

Ocena: 5

Pozdrawiamy serdecznie zespól MAXWEL. Pierwszy zespoł jaki spotkaliśmy na weselu który wkłada całą duszę w to co robi. Muzyka profesjonalnie wykonana a oczepiny to full wypas-wszystko dopięte na ostatni guzik a śmiesznie że brzuchy bolały wszystkich na sali. Napewno zagracie u nas-będziemy dzwonić mamy wasze smycze z oczepin. Polecamy Was Wszystkim-Jesteście THE BEST.

T Tomek i Marlena oraz paczka z Zamościa 2015-01-06 11:10:25

Ocena: 5

Po raz drugi z Wami na Sylwestrze i oczywiście do samego końca. Dzięki Wam wszyscy (co było widać na sali) bardzo fajnie się bawili-Trzymajcie tak dalej-Pozdrawiamy cały zespół i Polecamy w 1000%

Tagi: Biłgoraj, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót