Zapytanie
880... telefon


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Zespół Muzyczny Niva

Świetny zespół, szeroki repertuar, biesiada za stołami, bardzo dobry kontakt z gośćmi.

Zespół muzyczny "Niva" istnieje na rynku kilkanaście lat, co daje nam dość spore doświadczenie w obsłudze muzycznej imprez. Obecnie zespół tworzy pięć wspaniałych i pogodnych osób, którzy patrzą w przód.

Każdy z członków zespołu ma wkład w to co robimy, a na to składa się z kolei całe nasze doświadczenie. Staramy się również podążać za trendami, nie zapominając oczywiście o standardach

Naszą misją jest grać z pasją dla każdego słuchacza.
Poprzez zaangażowanie w proces pracy nad muzyką każdy z członków może wnieść swój wkład dając niezapomniany efekt na każdym występie.
Ciągły rozwój to cel, nad którym będziemy pracować przez cały nasz czas.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

R Robert 2019-11-19 06:34:16

Ocena: 5

Dopasowują repertuar dla gości zgodnie z ustaleniami. Podpowiadają rozwiązania. Biesiada za stołami pierwsza klasa.

P Paulina&Piotr 2019-07-05 20:54:28

Ocena: 5

Gorąco polecamy zespół Niva! Dopasowują muzykę do gości. Zagrają wszystko - dosłownie :) Wielki plus dla nich za biesiady i bardzo przemiłe podejście do klienta. Po weselu wszyscy byli zachwyceni. Grają non stop z krótkimi przerwami na posiłek. Polecamy serdecznie wszystkim.

A Ania 2017-10-16 18:57:41

Ocena: 5

Bardzo polecam zespół NIVA. Grali u nas w tym roku w kwietniu i naprawdę było super. Lepiej nie mogliśmy trafić. Repertuar mają na tyle szeroki, że zadowala wszystkich na sali. Mnie osobiście bardzo podobało się, że zagrali coldplaya na weselu (taka niespodzianka od nich) :) Oprócz tego wiadomo, standardowe klimaty, tj disco polo, pop, rock, biesiada. Super konkursy na oczepiny, bardzo dobry kontakt i szczegóły dopięte na ostatni guzik. Polecam, Ania D.

Tagi: Piaseczno, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót