Wyślij zapytanie
693... telefon

Zespół Muzyczny - Qantes

Międzyrzec Podlaski, Lubelskie,

W pobliżu: Warszawa, Lublin, Siedlce, Biała Podlaska, Łuków

693... telefon
Wyświetleń: 3161


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Zespół Muzyczny - Qantes

Jesteśmy młodym, energicznym zespołem, prezentującym nową, lepszą jakość w obsłudze imprez rozrywkowych i uroczystości weselnych. Często spotykamy się z określeniem, że nasze aranżacje są świeże, nowatorskie, jedyne w swoim rodzaju.
Na repertuar zespołu składa się szeroki wachlarz wykonawców oraz gatunków muzycznych będących przekrojem czasowym od lat 60 do dnia dzisiejszego, wykonawców polskich oraz zagranicznych, utwory znane przez starsze pokolenie czy aktualne pierwsze miejsca list przebojów.
Wesela prowadzimy według wcześniej ustalonego scenariusza z uroczystym wprowadzeniem Młodej Pary na salę, przez powitanie, toasty weselne, pierwszy taniec i oczepiny mające na celu rozbawić a nie ośmieszyć dlatego też organizujemy tylko takie w których sami chcielibyśmy uczestniczyć. Z doświadczenia wiemy przy jakich utworach bawią się goście, mimo to nie korzystamy z żadnego sztywnego szablonu, trafnie dobierając muzykę do osób bawiących się na parkiecie.
Pracujemy na wysokiej klasy nagłośnieniu zachodniej firmy DYNACORD (ogólna moc 5000W- opcja)co gwarantuje czystość i dynamikę brzmienia. Utwory wykonujemy na profesjonalnych instrumentach klawiszowych z wykorzystaniem samplerów w połączeniu z instrumentami akustycznymi: saksofon, perkusja, akordeon.
Śpiewamy w języku angielskim, francuskim, włoskim, rosyjskim no i oczywiście polskim.
Na scenie prezentujemy wysoką kulturę osobistą, poprawny język, ubiór dostosowany do okoliczności. Fakt iż nie spożywamy alkoholu w pracy potwierdza, że podchodzimy do każdego zlecenia poważnie, czyniąc wszystko by każde spotkanie z muzyką wykonywaną przez nasz zespół zapadło na długo w pamięci wszystkich obecnych. Dysponujemy własnym transportem, co pozwala nam dotrzeć w każde wskazane miejsce.

Na życzenie podejmiemy się uczynienia zadość staropolskiemu zwyczajowi powitania muzyką gości weselnych w domu Panny Młodej.

Lokalizacja

Wasze opinie

A A. i D. - Łuków 2014-02-17 15:09:28

Ocena: 5

My również chcielibyśmy podziękować za wspaniałą, niezapomnianą noc. Było cudownie. Życzmy wam kolejnych sukcesów na scenie. Polecamy :)

a alfa 2013-12-19 12:28:20

Ocena: 5

Bardzo skromni ludzie, ale umieli się pokazać ze swojej bardzo dobrej strony, świetne umiejętności wokalne i instrumentalne, repertuar też był ekstra. Super zabawa. Polecam tych ludzi.

l lontek 2013-12-16 15:48:17

Ocena: 5

Fajnie graliście. Doskonale się bawili wszyscy goście. Musicie mieć na to jakiś patent :) Wspaniała muzyka. Kto wie może kiedyś będę miał okazję Was jeszcze gdzieś usłyszeć.

E Emilia i Karol 2013-11-27 15:39:09

Ocena: 5

Dziękujemy !!! Było super !!

Tagi: Międzyrzec Podlaski, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót