Zapytanie
721... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1800 zł

Zespół muzyczny Reflex

Jesteśmy 3- osobowym zespołem muzycznym ze Zgorzelca.
Jeśli szukasz doświadczonej orkiestry na twoje wasze wesele to nasz Zespół jest do Twojej dyspozycji.

Gramy od 20 lat (w obecnym składzie od 12) i mamy na swoim koncie wiele udanych imprez muzycznych. Gramy prawie każdy gatunek muzyki co daje nam dużą elastyczność i możliwość oprawy muzycznej wielu imprez muzycznych - zwłaszcza wesel.
W zależności od imprezy i sytuacji dostosowujemy nasz repertuar do potrzeb klienta. Głównie specjalizujemy się w oprawie muzycznej wesel, które znamy niejako "od podszewki" .
Wesele prowadzimy z humorem i dlatego mamy przygotowaną szeroką gamę zabaw i konkursów dla wszystkich. Jesteśmy elastyczni w doborze repertuaru i otwarci na jego dostosowanie – tak jak życzy sobie tego klient.
Zespół pochodzi z Bolesławca i gramy głównie w tych okolicach powiat: Zgorzeleck, Lubań, Bolesławiec, Żagań, Żary i inne. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem estradowym, a także dysponujemy własnym transportem. I najważniejsze nie pijemy alkoholu!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Biesiada przy stołach
  • Obsługa konferansjerska

Lokalizacja

Wasze opinie

M Magdalena i Patryk 2020-05-21 12:30:59

Ocena: 5

Dziękujemy Zespołowi za super oprawę naszego wesela. Goście świetnie się wybawili, pomysł z biesiadą przy stołach to strzał w 10. Z czystym sumieniem polecamy :)

J Jolanta 2020-03-24 11:42:14

Ocena: 5

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za super zabawę.

Tagi: Bolesławiec, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót