Zapytanie
794... telefon
Wyświetleń: 963


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Zespół Muzyczny Remix Band

Pasja, profesjonalizm, muzyka na żywo.

Dobra zabawa? Niezapomniane wesele? Muzyka która porwie każdego? Dobrze trafiliście! Doświadczenie, pasja, energia to cechy które doskonale opisują Nasz zespół.

Remix Band to trio instrumentalno-wokalne, które zapewni Państwu kompleksową oprawę muzyczną wesel, zabaw, bankietów, studniówek czy imprez plenerowych.

Dysponujemy własnym sprzętem muzycznym, nagłośnieniem oraz oświetleniem. Mamy bogaty repertuar - od rocka po disco polo, dla każdego coś dobrego.

Gramy, dopasowując się elastycznie do gości-chcą się bawić przez godzinę, my gramy dla nich, odpoczniemy po weselu.

Zabawy weselne prowadzimy z humorem oraz smakiem, dostosowane do wizji Pary Młodej.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoja uroczystość była wyjątkowa, a goście bawili się do samego rana, skontaktuj się z Nami

Zapraszamy do kontaktu!

  • Biesiada przy stołach
  • Obsługa konferansjerska
  • Dekoracje światłem

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

P Patrycja 2021-09-27 20:11:23

Ocena: 5

Dzięki Remix Band nasze wesele było najlepszą imprezą w naszym życiu! Różnorodna muzyka - od skocznych hitów do tańczenia po klimatyczne klasyki, ciekawe konkursy i zabawy, profesjonalizm i świetna organizacja. Polecamy z całego serca!

B Błażej 2021-08-16 19:27:25

Ocena: 5

Zespół Remix Band zagrał na naszym weselu w lipcu 2021. Świetny kontakt od samego początku pozwolił na dopięcie najdrobniejszych szczegółów. Zespół sam układał repertuar, przy którym świetnie bawili się wszyscy goście, zarówno młodzi, jak i ci trochę starsi. Dodatkowo, umieli wpleść w to kilka kawałków, o które poprosiliśmy. Warto wspomnieć o świetnym, czystym i potężnym głosie wokalistki Ewy, co znakomicie było słychać w takich utworach, jak „Cykady na Cykladach”. „Remiksi” nie tylko grali, ale i świetnie prowadzili rozmaite gry i zabawy w trakcie wesela. Dodatkowo, potrafili zgrać się z obsługą lokalu, co sprawiało, że wejście na salę tortu czy pieczonej szynki, było wspaniałą atrakcją. Gorąco polecam!

Tagi: Bydgoszcz, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót