Wyślij zapytanie
600... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Zespół Muzyczny Universum

Jesteśmy grupą wokalno-instrumentalną z Aleksandrowa Kujawskiego. Jako zespół muzyczny możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem scenicznym oraz gronem zadowolonych klientów.

Lata wspólnej pracy zaowocowały bogatym repertuarem, w którym znajdziecie Państwo niezapomniane przeboje z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych a także przeboje z polskich i światowych list przebojów. Umiejętność poruszania się w różnych stylach muzycznych, pozwala nam zadowolić słuchaczy o zróżnicowanych gustach i dużej rozpiętości wiekowej.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów; począwszy od pierwszego tańca Pary Młodej, utworu dla Rodziców a skończywszy na doborze zabaw i konkursów oczepinowych. Posiadamy nagłośnienie, które pozwala nam na uzyskanie profesjonalnego brzmienia oraz oświetlenie, które wprowadza odpowiedni klimat na sali i scenie.

Nasz rejon działania to głównie województwo Kujawsko-Pomorskie (Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek, Toruń, Włocławek, Radziejów...), ale na życzenie jesteśmy gotowi dojechać w każdy zakątek Polski.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji gdy organizujecie:

  • wesele
  • dancing
  • studniówkę
  • bal sylwestrowy, karnawałowy
  • uroczystość jubileuszową
  • imprezę plenerową itp...

Odwiedź naszą stronę na facebooku!

Zespół UNIVERSUM demo from Emelfis on Vimeo.

Lokalizacja

Wasze opinie

P Paula&Paweł 2017-09-22 12:47:09

Ocena: 5

Zespół rozgrzał naszych weselnych gości do czerwoności!! Pełen profesjonalizm, energia i power. Dziękujemy raz jeszcze!!! Cieszymy się, że za rok widzimy się ponownie:)

A Asia 2017-09-22 12:46:35

Ocena: 5

Bardzo dziękujemy. Zespół rewelacja. Pełen profesjonalizm. Świetne wokale. Fantastyczne zabawy i to co najważniejsze - bardzo dobry kontakt z uczestnikami zabawy. Wesele poprowadzone w świetnym stylu z wyczuciem smaku. Szczerze polecamy i życzymy dużo sukcesów!!!

Tagi: Aleksandrów Kujawski, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót