Zapytanie
516... telefon

Zespół Shadow

Włocławska 281, Toruń, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Bydgoszcz, Koronowo, Chełmno, Nakło nad Notecią, Świecie, Grudziądz, Inowrocław, Żnin, Brodnica, Włocławek, Golub-Dobrzyń, Ciechocinek, Tuchola

516... telefon
Wyświetleń: 314


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Zespół Shadow

Zespół Shadow istnieje już od wielu lat. Mamy duże doświadczenie w oprawie muzycznej imprez, takich jak:

• wesela,
• studniówki,

• koncerty,
• bale sylwestrowe, itp.

W skład Shadow wchodzą cztery osoby, jednak na specjalne życzenie istnieje możliwość powiększenia zespołu o gitarę elektryczną oraz perkusję.
 W podstawowym składzie trzem głosom akompaniują klawisze, saksofon, gitara basowa.

Wesele prowadzone jest przez wodzireja, który swoje kwalifikacje zdobywał uczestnicząc wielokrotnie w warsztatach dla Wodzirejów Dobrej Zabawy, prowadzonych m.in. przez Piotra Bałtroczyka, Józefa i Kazka Hojnę.

Muzykę staramy się dopasować do potrzeb gości, zawsze wychodzimy naprzeciw ich życzeniom. Gramy muzykę taneczną oraz weselną, mieszamy różne style, od disco lat 80, 90, przez rock and rolle aż po współczesne hity radiowe, tak polskie jak i zagraniczne. Z każdego gatunku gramy tylko największe przeboje, które zna każdy. Dzięki temu, że, wykonujemy utwory z każdego gatunku muzycznego, jesteśmy elastyczni repertuarowo a także mamy możliwość dopasowania się do różnych gustów. W każdy kawałek wkładamy 100% pasji oraz zaangażowania co pozwala nam łapać kontakt z ludźmi i zarażać ich naszą energią od pierwszego do ostatniego utworu.

Szczególnie ambitnie podchodzimy do oprawy wesela. Prowadzimy je w bardzo kulturalny sposób proponując, m.in. wyszukane zabawy integracyjne oraz animacje taneczne.

Nie zamieszczamy dema ponieważ jako jeden z nielicznych zespołów w regionie oferujemy państwu posłuchanie naszej twórczości na żywo podczas spotkania w naszym studiu w Toruniu, na które serdecznie zapraszamy. Z naszych doświadczeń wynika, że dema zespołów przygotowane w studio często odbiegają jakością od tej, którą zespoły te prezentują podczas wesela. Dlatego też twierdzimy, że jedynym miarodajnym sposobem ocenienia jakości zespołu jest przesłuchanie na żywo do czego gorąco zapraszamy. Będziemy mieli wówczas możliwość porozmawiania o szczegółach, oraz na życzenie obejrzenia nagrań wideo z prowadzonych przez nas imprez.

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Obsługa konferansjerska

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Toruń, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót