Zapytanie
604... telefon
Wyświetleń: 2739


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Zespół Silders

Zespół muzyczny Silders na rynku istnieje już od 2000r.. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie, dzięki któremu mają Państwo gwarancję, że usługa oprawy muzycznej wykonana przez zespół Silders spełni Wasze oczekiwania. Na swoim koncie mamy mnóstwo zagranych i udanych imprez muzycznych.

Różnorodność i uniwersalność repertuaru (najbardziej znane przeboje lat 60-90., do najnowszych hitów z list przebojów) powoduje, że nasz zespół weselny sprawdza się na wszelkiego typu imprezach tanecznych. Wykonujemy utwory z bardzo wielu gatunków muzycznych: pop, rock, dance, disco, discopolo, biesiada, utwory ludowe...

Prowadzimy wiele konkursów podczas oczepin oraz organizujemy zabawy podczas bloków muzycznych, w których biorą udział wszyscy goście weselni.

Zabawiamy gości za stołami przy dźwiękach saksofonu tenorowego, akordeonu, gitary i tamburynu umilając czas biesiadnymi melodiami.

Przyjęcie weselne prowadzimy w sposób bardzo kulturalny i odpowiedzialny. Mamy świadomość tego, że jest to dla Was najważniejszy dzień w życiu. Całość uzupełnia dobrej klasy sprzęt muzyczny i znakomite oświetlenie.

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Biesiada przy stołach
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Wasze opinie

P Przemysław i Monika 2020-05-21 12:28:14

Ocena: 5

Super zespół 💪 jeśli ktoś z Was potrzebuje dobrego grania na weselu to ta ekipa staje na wysokości zadania. Pozdrawiamy serdecznie 😊

Tagi: Radom, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót