Zapytanie
507... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Zespół Standard

Jesteśmy zespołem stworzonym przez 4 muzyków posiadających wykształcenie muzyczne. Posiadamy ogromne doświadczenie w obsłudze muzycznej i wizualnej wesel, studniówek, festynów, wieczorków tanecznych, dancingów, pikników itp.

Na weselach proponujemy wspólną biesiadę akustyczną z wykorzystaniem saksofonu, akordeonu, gitary akustycznej i instrumentów perkusyjnych.

Aby w pełni i wiernie oddać wszystkie niuanse muzyczne, w czasie naszych występów wykorzystujemy nie tylko najwyższej klasy instrumenty muzyczne lecz również nagłośnienie. Do nagłośnienia występu wykorzystujemy nagłośnienie firm Allen & Heath, RCF oraz DB Technologies, które to firmy plasują się w czołówce światowej klasy producentów nagłośnienia. Łączna moc nagłośnienia frontowego to aż 3500 Watt. Ponadto dysponujemy wysokiej klasy oświetleniem scenicznym, schludnie i z dbałością o szczegóły podwieszonym na specjalnej rampie firmy Alustage. Dzięki technologii LED oświetlenie jest energooszczędne.

Bogate instrumentarium, świetne nagłośnienie oraz niespotykane oświetlenie sprawi, że poczujesz się jak na koncercie a uroczystość na długo pozostanie w pamięci :)


Zapraszamy do kontaktu!

  • Biesiada przy stołach

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Biskupiec, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót