Zapytanie
509... telefon
Wyświetleń: 4045


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Zespół Szafa Grająca

Jesteśmy zespołem z Bełchatowa, gramy ze sobą od 2009r. Proponujemy obsługę muzyczną wszelkich imprez okolicznościowych: wesel, studniówek, balów sylwestrowych, osiemnastek, bankietów, festynów, dancingów itp.

Gramy na żywo!!! Nie jesteśmy grupą karaoke! Podczas prowadzenia imprez zawsze kierujemy się dobrym smakiem i kulturalnym podejściem do gości. Naszą główną zasadą, którą staramy się zawsze przestrzegać jest robienie krótkich przerw!


Repertuar, zabawy, konkursy, oczepiny i inne ważne punkty wesela zawsze uzgadniamy na wcześniejszym spotkaniu.

Gramy na terenie całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

P Patrycja 2020-04-23 11:38:32

Ocena: 5

Super zespół! Graliście u mojej siostry na weselu 22-23.06.2019. Goście świetnie się bawili, od razu zareagowaliście na wspólne śpiewanie, a co osobiście dla mnie było ważne jako świadka, nie było żadnych ośmieszających czy dziwnych zabaw albo elementów oczepin, przy których nie wiadomo, jak się zachować, a same fajne śmieszne rzeczy, dostosowane do gości czy konkretnych uczestników. Niech wystarczającą oceną będzie to, że tak zaangażowałam się w zabawę z krzesłami, że w pośpiechu zjadłam cytrynę ze skórą, byle tylko bawić się dalej ;) Bardzo Wam dziękujemy

Tagi: Bełchatów, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót