Zapytanie
723... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Zespół Szedar Band

Szedar Band sprawdzi się nie tylko jako zespół na wesele, ale również na uroczyste bankiety, eventy firmowe, przyjęcia, imprezy oraz zabawy taneczne. Słowem, to muzycy, którzy idealnie zaprezentują się wszędzie tam, gdzie do dobrej zabawy potrzebny jest zespół na żywo.

Wybierając Szedar na wesele lub imprezę, możesz liczyć zarówno na znane hity z lat 60′, 70′, 80′, 90′ jak i na aktualne przeboje.

Repertuar dobierany jest tak, by spełnić oczekiwania klientów i zapewnić doskonałą zabawę gościom. Jednak to nie wszystko – podczas imprezy zespół organizuje również zabawy, konkursy, animacje oraz flashmoby.

To sprawia, że wszyscy goście chętnie i aktywnie biorą udział w zabawie. Jeśli poszukujesz zespołu, który jest w stanie sprawić, że zabawa będzie udana, Szedar jest dokładnie tym, czego szukasz.

Każda impreza jest przez nas przygotowana i poprowadzona bardzo indywidualnie. Zawsze razem z Państwem ustalamy plan imprezy. Musicie mieć pewność, że Wasze przyjęcie będzie lepsze, niż oczekiwaliście. To samo dotyczy eventów, imprez sylwestrowych oraz bankietów. Pod każdym względem stawiamy na jakość i dopracowujemy już na próbach wszystkie elementy, które miałyby dać ostatecznie sukces w postaci udanej w 100% imprezy!

W zależności od Państwa upodobań przygotowujemy różnego rodzaju atrakcje:

konkursy i zabawy dla Gości,

koncert życzeń i dowolne dedykacje ustalane z Wami,

specjalne utwory dla osób starszych (gramy wtedy ciszej),

zabawy i ulubione piosenki dla najmłodszych.

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Obsługa konferansjerska
  • Dekoracje światłem

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łódź, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót