Zapytanie
606... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Zespół Tama

Szanowni państwo Orkiestra na wesele Nowy Sącz „Tama” to zawodowo i bardzo dobrze brzmiący cover-band istniejący na polskiej scenie muzycznej od ponad 20 lat, przechodząc reaktywację lub tzw. transformacje z innych grup i formacji muzycznych począwszy od członków zespołu szukając rozsądnych, inteligentnych, humorystycznych, utalentowanych muzycznie ludzi skończywszy na nazwie – wyszukując czegoś nowoczesnego, łatwo wpadającego w ucho, oryginalnego. Jesteśmy doświadczonym, energicznym i dynamicznym zespołem muzycznym, który poza wykształceniem posiada bardzo bogate doświadczenie sceniczne zdobyte na Polskiej scenie rozrywkowej.

Zdecydowanie wyróżnia nas prezencja sceniczna, wysoki poziom artystyczny, wykonawczy, brzmieniowy i wizualny. Naszym atutem są doskonałe i niepowtarzalne wokale damsko- męskie brzmiące rewelacyjnie w trój głosie, nieprzypadkowy, szczególnie selekcjonowany i bezkonkurencyjny dobór repertuaru w niespotykanych aranżacjach oraz wysoka jakość wykonywanych utworów. Od czasu powstania nasza formacja rozwija się bardzo dynamicznie, nabierając wciąż nowych doświadczeń. Dzięki temu, że regularnie oferujemy nasze usługi muzyczne na terenie Całej Polski gwarantujemy kompleksowość obsługi na najwyższym poziomie.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

E Eliza 2018-09-05 11:05:49

Ocena: 5

Znakomita gra, wokal rewelacyjny! Chłopaki odwaliliscie kawał dobrej roboty, goście byli zachwyceni :-) Szczerze polecamy ten zespół :-)

A Agnieszka 2018-09-05 11:05:31

Ocena: 5

Szczerze polecamy zespół Tama! Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie, doskonale bawią gości. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni i zadowoleni, mamy nadzieje ze spotkamy się jeszcze na nie jednej imprezie:D dziękujemy i pozdrawiamy! :)

Tagi: Nowy Sącz, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót