[Hotele]Pałac w Dębinie

Województwo: wielkopolskie
Miasto: Szamotuły
k. Pniewy, Poznań
Kod pocztowy: 64-551
Adres: Dębina 1
Telefon: 606 542 600
Fax: ---
Strona www: www.palacwdebinie.pl
Ilość miejsc do: 200
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 5.0
2 043

Video prezentacje

Opis lokalu

Pałac w Dębinie

Jeśli planujesz wyjątkowe wydarzenie i chcesz mu nadać odpowiednią oprawę, Pałac w Dębinie jest idealnym miejscem. Ten klimatyczny dwór z początku XX w. przeszedł niedawno gruntowną renowację. Teraz razem z Estellą możesz w nim zorganizować dopracowane w każdym detalu wesele, przyjęcie czy firmowy bankiet. Nasza restauracja włoska zadba o wyjątkową oprawę takiego wydarzenia.

 

Baza noclegowa

Pałac w Dębinie dysponuje bazą noclegową. 15 pałacowych pokoi zapewni godziwy nocleg 35 osobom. W swojej ofercie posiadamy pokój małżeński z balkonem, pokój jednoosobowy, oraz 8 pokoi dwuosobowych, 2 trzyosobowe i 2 czteroosobowe. Wszystkie pokoje wyposażone w łazienki. Możliwe są również dostawki a także łączenie pokoi (drzwi wewnętrzne umożliwiające przemieszczanie się pomiędzy pokojami bez konieczności korzystania z korytarza hotelowego). Z dostawkami jesteśmy w stanie zwiększyć ilość osób nocujących do około 50.

 

Okolice Pałacu

Pałac w Dębinie to niepowtarzalny i wyjątkowy obiekt, tonący w soczystej zieleni. Wokoło pałacu rozciąga się piękny, starannie utrzymany park stanowiący nie tylko piękne tło imprezy, lecz stwarzający też możliwości dodatkowej, np. weselnej aranżacji. W razie potrzeby teren ten można wykorzystać do ustawienia pawilonu namiotowego z drewnianą podłogą i stosowną dekoracją wnętrza. Przy weselnej konfiguracji okrągłych, wytwornie nakrytych stołów, świętować tam i bawić się wraz z Państwem może nawet 200 osób!

 

Restauracja

Znakomita kuchnia restauracji Estella, życzliwa i dyskretna obsługa, oraz kameralna atmosfera sprawią, że zechcecie Państwo często wracać pamięcią do chwil spędzonych w przepięknych wnętrzach Pałacu w Dębinie. Restauracja Estella zapewnia bogate menu kuchni włoskiej. Wykwintne dania i najlepsze specjały przygotowane przez wybitnych kuchmistrzów pozwolą celebrować każdą chwilę spędzoną przy suto zastawionych stołach. Nasi szefowie nie ograniczają się wyłącznie do dań rodem z przepięknej Italii. Wyszukane, ale i tradycyjne gdy trzeba menu z pewnością zaspokoi znawców dobrego jedzenia.

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]