Wyślij zapytanie
606... pokaż numer

Pałac w Dębinie

Dębina 1, Szamotuły

W pobliżu: Poznań, Pniewy

Wielkopolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

200

606... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 2861

Opis

Pałac w Dębinie

Jeśli planujesz wyjątkowe wydarzenie i chcesz mu nadać odpowiednią oprawę, Pałac w Dębinie jest idealnym miejscem. Ten klimatyczny dwór z początku XX w. przeszedł niedawno gruntowną renowację. Teraz razem z Estellą możesz w nim zorganizować dopracowane w każdym detalu wesele, przyjęcie czy firmowy bankiet. Nasza restauracja włoska zadba o wyjątkową oprawę takiego wydarzenia.

Baza noclegowa

Pałac w Dębinie dysponuje bazą noclegową. 15 pałacowych pokoi zapewni godziwy nocleg 35 osobom. W swojej ofercie posiadamy pokój małżeński z balkonem, pokój jednoosobowy, oraz 8 pokoi dwuosobowych, 2 trzyosobowe i 2 czteroosobowe. Wszystkie pokoje wyposażone w łazienki. Możliwe są również dostawki a także łączenie pokoi (drzwi wewnętrzne umożliwiające przemieszczanie się pomiędzy pokojami bez konieczności korzystania z korytarza hotelowego). Z dostawkami jesteśmy w stanie zwiększyć ilość osób nocujących do około 50.

Okolice Pałacu

Pałac w Dębinie to niepowtarzalny i wyjątkowy obiekt, tonący w soczystej zieleni. Wokoło pałacu rozciąga się piękny, starannie utrzymany park stanowiący nie tylko piękne tło imprezy, lecz stwarzający też możliwości dodatkowej, np. weselnej aranżacji. W razie potrzeby teren ten można wykorzystać do ustawienia pawilonu namiotowego z drewnianą podłogą i stosowną dekoracją wnętrza. Przy weselnej konfiguracji okrągłych, wytwornie nakrytych stołów, świętować tam i bawić się wraz z Państwem może nawet 200 osób!

Restauracja

Znakomita kuchnia restauracji Estella, życzliwa i dyskretna obsługa, oraz kameralna atmosfera sprawią, że zechcecie Państwo często wracać pamięcią do chwil spędzonych w przepięknych wnętrzach Pałacu w Dębinie. Restauracja Estella zapewnia bogate menu kuchni włoskiej. Wykwintne dania i najlepsze specjały przygotowane przez wybitnych kuchmistrzów pozwolą celebrować każdą chwilę spędzoną przy suto zastawionych stołach. Nasi szefowie nie ograniczają się wyłącznie do dań rodem z przepięknej Italii. Wyszukane, ale i tradycyjne gdy trzeba menu z pewnością zaspokoi znawców dobrego jedzenia.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Szamotuły, Lokale weselne, Hotele

Powrót