Mała Karmuszka

Pelnik 60, Łukta

W pobliżu: Olsztyn, Ostróda, Woryty

Warmińsko-Mazurskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

100

663... pokaż numer

strona www

Polecamy
Wyświetleń: 1283
  • Noclegi
  • Ogród

Opis

Mała Karmuszka

Kamuszka to wyjątkowe, usytuowane pośród lasów i jezior, miejsce, w którym odbędzie się Państwa przyjęcie weselne. Czy w starym tradycyjnym stylu, czy w nowoczesnej aranżacji jesteśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania. Posiadamy wyjątkowy obszar naturalny do aranżacji fotograficznych, ślubnych. Plaża, pomost, stawy lasy polany, znajdą swoje odbicie w fotografii uwieczniających Państwa pobyt.

 

Nasza sala restauracyjna, w której odbywają się wesela mieści 60 os. Możemy ją podzielić na strefę do tańczenia oraz spożywania posiłków.

Smaczna tradycyjna kuchnia zadowoli najbardziej wymagających gości. Wszystkie potrawy weselne przygotowywane są z największą staranności i dbałością o szczegóły. Menu przygotowujemy dla każdej pary inne w zależności od oczekiwań gości.

 

* Wesela organizujemy już od 140 zł, a poprawiny od 35zł
* Każda Para Młoda, która organizuje u nas przyjęcie, dostaje GRATIS: 1 pokój, chlebek na powitanie oraz szampana na początek imprezy
* Posiadamy ogrodzony teren(0,5 hektary), z dala od ulicy, jest bardzo klimatycznie, spokojnie, bez pędzących samochodów przy ulicy, można nie obawiać się o dzieci
* Posiadamy 26 miejsc noclegowych (w pokojach 2,3,4,5 i 6 osobowych) w atrakcyjnych cenach dla gości weselnych
* Istnieje również możliwość zakwaterowania gości w pokojach gościnnych u naszych zaprzyjaźnionych sąsiadów

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łukta, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót