Wyślij zapytanie
698... pokaż numer

Dworek Korytków

Korytków 57, Korytków

W pobliżu: Końskie

Świętokrzyskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

130

698... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 5629

Opis

Dworek Korytków

Dworek Korytków to miejsce, w którym tradycja przeplata się z nowoczesnością. Pełne uroku tereny z dala od miejskiego zgiełku, sprawiają że czas tu płynie wolniej. Wyjątkowa atmosfera czyni go strefą, do której chce się wracać. Piękne otoczenie, oryginalna architektura i wyrafinowana kuchnia będą stanowić idealną oprawę dla każdej uroczystości rodzinnej. Proponujemy również aranżowanie uroczystości w plenerze, która będzie niezwykłą atrakcją dla Państwa Gości.

 

Narzeczeni zaś zorganizują tu niezapomniane przyjęcie weselne. Przebywanie w otoczeniu przepięknego parku rozbrzmiewającego śpiewem ptaków, przestronne pokoje, obsługa na najwyższym poziomie oraz smaczna i urozmaicona kuchnia zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających gości.

 

Restauracja składa się z dwóch połączonych ze sobą klimatyzowanych sal, które są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na Państwa Gości czeka 36 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych z łazienkami, 50 bezpłatnych miejsc parkingowych oraz parking dla autobusów.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Korytków, Lokale weselne, Hotele

Powrót