Hotel Sobienie Królewskie

Sobienie Szlacheckie 6, Sobienie Jeziory

W pobliżu: Warszawa, Otwock, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Góra Kalwaria

Mazowieckie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

200

500... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 3816

Opis

Hotel Sobienie Królewskie

Hotel Sobienie Królewskie mieści się w odrestaurowanym pałacu szlacheckim wybudowanym na przełomie wieków, około roku 1880. Wnętrza hotelu zostały wykończone z niezwykłą dbałością o szczegóły oraz elegancją. Całość  została zaadaptowana na profesjonalne Centrum Konferencyjne ze stylową i komfortową bazą noclegową.

 

Hotel Sobienie Królewskie oferuje 130 miejsc noclegowych z czego 64 pokoje to komfortowe wnętrza mieszczące się w pałacu, wśród nich do dyspozycji Gości pozostaje 4 najwyższej klasy apartamenty.

Oferta Hotelu to również możliwość organizacji konferencji, bankietu bądź innego spotkania branżowego dla łącznej liczby 300 gości w jednej z sześciu sal konferencyjnych. Dodatkowo hotel oddaje do dyspozycji swoich Gości bezpłatny basen jak również ekskluzywne, orientalne SPA, oferujące szeroki zakres masaży, rytuałów oraz zabiegów na twarz i ciało. Wszystkie usługi wykonywane są przez profesjonalny zespół masażystek z wyspy Bali.

 

 

Wesela

"Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy..."

 

Wesele w Hotelu Sobienie Królewskie - to wymarzone miejsce, sprawi, że ten szczególny dzień na długo pozostanie w pamięci Młodej Pary oraz Gości.

Proponujemy Państwu organizację przyjęcie weselne w trzech konwencjach: tradycyjnej biesiady weselnej lub nowoczesnego przyjęcia weselnego w restauracji Pałacu a także organizację wesela w restauracji na Polu Golfowym. Istnieje możliwość zorganizowania ślubu w plenerze w połączeniu z weselem w ekskluzywnym Namiocie Bankietowym dla 150 osób.

Ceny już od 220 zł za osobę

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agnieszka&Miłosz 2016-10-02 21:20:11

Ocena: 5

Planowanie i organizację naszego ślubu i wesela rozpoczęliśmy 2 lata temu, mając w głowie dużo pomysłów i oczekiwań. Hotel Sobienie Królewskie dosyć szybko zyskał naszą aprobatę, głównie ze względu na piękny kompleks pałacowy oraz otaczającą go zieloną przestrzeń. Profesjonalizm managera p. Adama Kwiatkowskiego i p. Anny Białkowskiej pozwoliły na zrealizowanie naszych najgłębszych marzeń dotyczących wystroju sali, menu, harmonogramu ceremonii jak i imprezy weselnej. Kuchnia i obsługa sali stoi na najwyższym poziomie serwując nader pyszne dania w wykwintny sposób. Kontakt z osobami zaangażowanymi w organizację imprezy jest czystą przyjemnością, a wszyscy pracownicy hotelu są bardzo pomocni i zaangażowani. Najlepszą recenzją Hotelu Sobienie Królewskie mogą być opinie naszych gości, którzy jednoznacznie stwierdzili, iż "nigdy nie bawili się na żadnym weselu tak dobrze"! Dziękujemy i polecamy!!!

Tagi: Sobienie Jeziory, Lokale weselne, Hotele

Powrót