Wyślij zapytanie
618... pokaż numer

Zamek von Treskov

ul. Park 3, Strykowo

W pobliżu: Poznań, Puszczykowo

Wielkopolskie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

110

618... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 26849
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking

Opis

Zamek von Treskov

Obiekt położony jest we wsi Strykowo niewiele ponad 25 km od Poznania, na własnym ogrodzonym terenie. Przyjęcie weselne zorganizujemy z należytym rozmachem i w bogatej oprawie, a nasz szef kuchni zadba o wykwintne menu dla Państwa.

 

Kameralna atmosfera, życzliwa obsługa oraz wyśmienita kuchnia z pewnością pozostawi niezapomniane wrażenia. Wesele może odbyć się w całości w Zamku lub częściowo w plenerze - do dyspozycji oddajemy namiot/altanę z drewnianą podłogą umiejscowiony między Zamkiem a brzegiem jeziora.

 

Specjalnym prezentem dla Pary Młodej od naszej firmy jest Pokój Suite w dniu wesela.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Par pragnących wkrótce stanąć na ślubnym kobiercu proponujemy nową usługę - PRZYJĘCIE WESELNE W EKSKLUZYWNYM PAWILONIE OGRODOWYM NAD BRZEGIEM JEZIORA. W nowej konstrukcji z drewnianą podłogą zasiąść i bawić się jednocześnie może co najmniej 100 osób. Przyjęcie zorganizujemy z należytym rozmachem i w iście hollywoodzkim stylu. Uroku dopełni pięknie podświetlony zabytkowy Zamek oraz park.

 

Cena przyjęcia weselnego w plenerze będzie dla Państwa miłym zaskoczeniem a dodatkowo przygotujemy miły upominek od firmy w postaci rolbaru z beczką piwa do wyboru (Tyskie, Lech, Pilsner). Uzupełnieniem uroczystości może być świecka ceremonia zaślubin nad brzegiem jeziora z udziałem Urzędnika Stanu Cywilnego.

 

Serdecznie zapraszamy do osobistego odwiedzenia Zamku von Treskov w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą

 

 

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

J Joanna 2014-08-26 15:25:41

Ocena: 5

Witam, miałam wesele w Zamku von treskov w czerwcu 2014 r.Byliśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie przepyszne,super obsługa, wszyscy goście się świetnie bawili a jeszcze pogoda nam dopisała. Niezapomniane przeżycie. Serdecznie polecam

Tagi: Strykowo, Lokale weselne, Hotele

Powrót