Wyślij zapytanie
516... pokaż numer

PressPlayFilm

Gdańsk

W pobliżu: Gdynia, Wejherowo, Sopot, Kartuzy, Kościerzyna, Słupsk, Bytów, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Gdański, Starogard Gdański, Tczew, Chojnice, Czułchów

Pomorskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

4000 zł

516... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1652

Opis

PressPlayFilm

Jesteśmy filmowcami z pomorza. Zajmujemy się kompleksową realizacją filmów ślubnych na terenie całego kraju, również za granicą.
Nie zamykamy się w schematach, lubimy próbować, testować, przecierać nowe szklaki, dlatego każdy film jest inny, ma swój własny charakter.

Oferujemy swoje usługi na najwyższym poziomie dla wymagających i świadomych klientów. Zawsze obserwujemy i wsłuchujemy się w Wasze potrzeby dzięki czemu wiemy na czym mamy się skupić, aby spełnić nawet te najbardziej wygórowane oczekiwania. Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości i profesjonalnego podejścia na każdym z etapów od podpisania umowy aż do przekazania gotowego filmu.

Obsługa dwóch operatorów, stabilne dynamiczne ujęcia, filmowanie z powietrza, teledyskowy montaż, idealnie dobrana muzyka filmowa sprawiają, że Wasz film ślubny nabierze zupełnie innego wymiaru.
Nasze realizacje drastycznie łamią stereotyp o długich i nudnych filmach z lat 90-tych. Stawiamy na to co najważniejsze, pokazujemy emocje, wyłapujemy chwile. Sprawiamy, że każdy film wzrusza i bawi do łez!

Zapraszamy na stronę Vimeo oraz YouTube, oraz do odwiedzenia i polubienia funpage gdzie znajdziecie więcej informacji o nas

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gdańsk, FotoVideo, Kamerzysta

Powrót