Wyślij zapytanie
608... pokaż numer

Opis

Sukces Band

Zespół Muzyczny Sukces Band powstał prawie 20 lat temu. Proponujemy Państwu oprawę muzyczną na studniowkach, weselach, imprezach firmowych itp.

W skład zespołu wchodzi pięć osób dwie wokalistki wokalista trębacz oraz saksofonista. Nasze instrumenty to keyboardy, akordeon, gitara elektryczna, gitara akustyczna, saksofon , trąbka i instrumenty perkusyjne.

Nasz repertuar jest z dnia na dzień uzupełniany nowymi piosenkami. Śpiewamy po angielsku, francusku, włosku, rosyjsku i hiszpańsku.

Jeżeli chcą Panstwo posłuchac utworów muzycznych w naszym wykonaniu należy wpisac nazwę naszego zespołu na YouTube. Wszystkie pytania prosimy kierować na email, facebook lub telefonicznie.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

M Miśka 2016-04-25 10:12:49

Ocena: 5

Najlepszy zespół!!!!!

B B&M 2016-04-23 19:29:22

Ocena: 5

Rewelacyjny zespół, profesjonalna obsługa od początku do końca. Znają się na swojej pracy jak nikt inny - wszystko na najwyższym poziomie. Piękne wokale i pełen repertuar- od starych kawałków po najnowsze przeboje, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszyscy goście zachwyceni zespołem. Rewelacyjnie śpiewają i genialnie zabawiają gości. Jeśli szukacie profesionalego zespołu to właśnie jesteście na ich stronce. Zarówno świetnie wykonuja polskie jak i zagraniczne utwory.Najlepszy zespół!!!

A Anna 2016-04-23 18:03:26

Ocena: 5

100% profesjonalizmu i dobrej zabawy, pełne zadowolenie gości :) Najlepszy zespół, naprawdę godny polecenia!!!

Tagi: Ostrowiec Świętokrzyski, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót