Zapytanie
538... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Baweo - Animacje dla dzieci na Wesele

Planujecie ślub i wesele? Chcielibyście zapewnić gościom najlepsze atrakcje weselne, dzięki którym uroczystość na długo zapadnie w ich pamięci? Jeżeli wśród gości weselnych planowana jest spora liczba dzieci, warto pomyśleć nad uatrakcyjnieniem przyjęcia również dla nich. Pomysłem może okazać się profesjonalny animator na wesele.

Po co animacje na weselu? Z pewnością nie raz widzieliście na weselach dzieci biegające po całej sali, grające w berka podczas ważnych momentów, takich jak wejście państwa młodych lub pierwszy taniec, a być może nawet widzieliście kraksę z kelnerem..
Animatorzy dbają, aby Państwo Młodzi przeżyli w sposób wymarzony swoje wesele, rodzice dzieci mieli czas dla rodziny i znajomych, zaś dzieci bawiły się doskonale ! Jest to korzyść dla wszystkich. Cieszymy się bardzo, gdy możemy się przyczynić do spełnienia tych trzech oczekiwań sprawiając, że wesele jest wspaniałe dla każdego!

Oferujemy:
- bogaty program animacji weselnych
- kąciki i strefy dla dzieci na weselach
- dmuchańce
- watę cukrową
- żywe maskotki
- zamykanie w bańce
- opiekę dla dzieci po animacjach do późnych godzin nocnych.

Działamy na terenie województwa Mazowieckiego. Pomagamy dopasować najlepsze rozwiązania. Kochamy to, co robimy, i dbamy o estetykę!
Zapraszamy do przesłania zapytania:
- z ilością dzieci
- orientacyjnym przedziałem wiekowym
- datą i godzinami
- lokalizacją.

  • Animacje dla dzieci na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

P Paulina 2022-08-17 12:48:14

Ocena: 5

Bardzo ciekawe i różnorodne animacje dla dzieci, było widać że animatorzy mają świetny kontakt z Naszymi pociechami. Na pewno będę korzystać z usług Baweo!

Tagi: Warszawa, Oprawa, Atrakcje weselne, Animacje dla Dzieci na Wesele

Powrót