Zapytanie
729... telefon
Wyświetleń: 622


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Baci Prosecco Van

Jeżeli poszukujesz niesamowitej atrakcji na Twoje wesele, imprezę firmową, wieczór panieński, wieczór kawalerski, urodziny, jubileusz, garden party, Sylwestra lub inne imprezy okolicznościowe, Baci Prosecco Van jest świetnym wyborem.

Nasz mobilny bar został stworzony na podstawie klasycznego włoskiego trójkołowca – Piaggio Ape z 1991 roku. Tego widoku z pewnością nie przeoczy żaden z zebranych gości, a zdjęcia z vanem w tle jeszcze długo po zakończeniu imprezy krążą po mediach społecznościowych i telefonach zadowolonych gości.

Z dbałością o każdy szczegół, podążając za życzeniami i gustami naszych Klientów, w swojej ofercie mamy wiele rodzajów win oraz piw szczelnie zamkniętych w kegach:
- wina musujące
- wina białe, czerwone, różowe
- piwa klasyczne i rzemieślnicze
- drinki na bazie prosecco
- domową lemoniadę.

Dla Waszych gości zapewniamy profesjonalną dekorację z żywych kwiatów (dostosowaną do stylu i charakteru przyjęcia) strefę chillout z leżakami i stolikami, włoską muzykę i przekąski, a vanem możemy zaparkować dosłownie wszędzie: czy to w plenerze, czy wewnątrz sali.
Jeżeli chcesz zapytać o ofertę, napisz. Nasza oferta jest ofertą przykładową. Jeżeli masz inny pomysł na swoją imprezę napisz, a stworzymy ofertę dedykowaną do Twoich wyobrażeń o przyjęciu idealnym.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Barman na wesele

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Dąbrowa Górnicza, Oprawa, Atrakcje weselne, Barman na Wesele, Prosecco Van Katowice

Powrót